«25 сходинок до незалежності» юних патріотів Решетилівки.

         25 років назад на політичній карті світу з’явилася самостійна демократична держава Україна. У святковий день 24 серпня на районному стадіоні Решетилівська центральна районна бібліотека та районна бібліотека для дітей, за підтримки громадської організації «Патріоти Решетилівщини», голова О.Біленький і магазину печива кондитерської фабрики «Борзна»,  організували та провели цикл патріотичних заходів, який розпочався з акції «Я люблю Україну», під час якої всім бажаючим на руки, обличчя наносилися синьо-жовті прапори.

 

      Насиченим і яскравим став проведений флешмоб «Україно, будь благословенна», де дітям було запропоновано пальцями розфарбувати карту України в кольори державного прапора.

   В патріотичному бібліо-квесті «25 кроків до незалежності»  активну  участь прийняли учні 8-го класу Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, класний керівник Бережна Т.М.

    Захід проводився з метою зацікавити молодь історією свого народу та країни; виховати почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину, поваги до культурних цінностей, літературної спадщини та історії власного народу.

      Під час подорожі юнаки і дівчата зупинялися на  станціях: «Сторінками історії України», «Відомі постаті України», «Пісенний вернісаж», «Козацька», «Україна туристична», «Обрядові та національні свята».

     Координатори, працівники бібліотеки, після того як діти давали правильні відповіді на поставлені запитання, видавали командам конверти з підказками, які передбачували знання з історії рідного селища.

      Чотири команди, а саме «Україночки», «Яструби»,  «Україночки й козак», «Ласти»,  продемонстрували гарні знання з історії, культури та традицій України, краєзнавства.

      В нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Україночки», члени якої, Лисенко Поліна, Завада Анастасія, Біленька Тетяна, були нагороджені  цінними призами.

        Кожен учасник заходу отримав пам’ятний подарунок та солодощі на згадку про участь в заході.

      Проведені акції були сповнені патріотизму та гордості за свою націю, яка пройшовши випробування, створила свою незалежну державу.       

 

1,2,3,4,5,6,7,8,9