Шевченківська бібліотека

 

Хворобу краще попередити, ніж лікувати.

Сьогодні бібліотекарем Шевченківськоїй СБ Кулик Т.Г. було проведено ряд бесід на тему "Інфекційні хвороби - виклик часу" . Розглядалися питання:
- Як правильно користуватися медичними масками
- Фейки про коронавірус
- Засоби гігієни , найбільш помічні при інфекційних хворобах
З малятами дитсадка проведено практикум "Чхаємо правильно". "Види серветок для індивідуального користування"

 

 

 

Бібліотечний фонд на допомогу у підготовці до ЗНО

Незабаром ЗНО! Учні 11 класу Шевченківської ЗОШ І – ІІІ ст. у пошуку матеріалу з історії завітали до місцевої сільської бібліотеки. Спілкування з друкованою книгою для сучасних «просунутих» користувачів виявилося цікавим і корисним. Дякуючи наполегливості вчителя історії Тернієвської Н.І., діти опрацювали задану тему саме за допомогою книги. Консультація бібліотекаря «З чого почати пошук книги ?» допомогла знайти відповідний матеріал.

   

 

 

Тамілу Григорівну Кулик знають і шанують односельці різного віку, бо таки культура в селі тримається на її тендітних плечах. Для малечі вона організує і проведе дитячий ранок чи літературну гру, для молоді – змістовну інформгодину, а для дорослих користувачів – різноманітні заходи по популяризації книги. А взагалі, заходи, що проводить бібліотекар, відвідують сім’ями. Таміла Григорівна згуртувала навколо себе закоханих у книгу людей: зустрічаються, спілкуються, обговорюють, обмінюються власними книгами.

 

 

 

 

 

Бібліотечні новини

Шевченківською бібліотекою для місцевої дітвори проведено розвагу «Чому курчата захотіли вчитися». Активними були і батьки, і глядачі, а маленькі артисти порадували віршиками, пісеньками і веселими таночками.

Бібліотека дбає про те, щоб школярі у вільний час не нудьгували, а проводили його з користю. Ось і недавно відбувся конкурс загадок «Є від загадки ключі». Учасники виконали домашнє завдання – самі підготували по 2-3 загадки та відгадували ті, які запропонувала  Надія Іванівна Бурдіна, вчитель Шевченківської школи.

Ніби легка робота – відгадувати загадки, але інколи було важко, знадобилася логіка. Так як у загадці про вовка, козу й капусту – довелося відгадувати практично. Але, як говорять, якщо є загадка – то є й відгадка.

У День Державного Прапора України бібліотека запросила своїх користувачів взяти участь у патріотичній акції. Сільським бібліотекарем для них проведена інформхвилинка «Наші символи». Присутні із задоволенням і гордістю  позували для світлин, адже всі мали чудовий настрій  та були одягнені у однакові патріотичні футболки.

Спілкування користувачів у День Незалежності продовжив бібліотечний уікенд «Єдина Україна». Кожен учасник отримав частину пазлу-розмальовки, всі разом весело розмальовували, спілкувалися,  співали. А коли закінчили розмальовувати, об’єднали усі частини пазлу і утворили карту України.

 

 

 

 

Вечір - портрет "Мої роки – моє багатство"

 

 Актив бібліотеки вітає нашого шановного Івана Васильовича з 80-річчям ! Наш колектив подарував Івану Васильовичу щирі слова від сільського голови Ніни Михайлівни, душевну пісню та улюблений танець. 

  


 Бібліотекар  знайомить з новими книгами і журналами дітвору..

 

 

 

 

Вгору