Семінар «Проектна діяльність бібліотеки»

   В Решетилівській міській бібліотеці для працівників сільських бібліотек та бібліотек Решетилівської ОТГ  проведено семінар «Проектна діяльність бібліотеки».

   До програми семінару ввійшли: аналітична довідка по підсумках роботи бібліотек за минулий рік, методична консультація «Комплексна форма роботи з користувачами – цільові проекти та програми», порада фахівця «Проектна діяльність в роботі бібліотек, які обслуговують дорослих користувачів», рекомендація «Проектна діяльність в організації бібліотечного обслуговування дітей», професійне консультування «Робота з книжковим фондом бібліотеки», бібліотечний калейдоскоп «Обмін думками та досвідом».

   Для сільських бібліотекарів корисними стали матеріали обласного Дня професійного спілкування «Методична служба бібліотеки: час відвертої розмови» та презентація мультимедійного посібника «Крок за кроком», розробленого відділом документів із природничих та аграрних наук Полтавської ОУНБ ім. І.П. Котляревського.

 

Семінар

«Організація обслуговування різних категорій населення»

Семінар «Організація обслуговування різних категорій населення» проведений для сільських бібліотекарів в центральній районній бібліотеці.  Директор Решетилівської ЦРБ Н.І. Денисенко ознайомила присутніх із завданнями на наступний рік, особливостями планування та звітності.

   В програму проведення семінару ввійшли: методична консультація «Обслуговування користувачів в сільських бібліотеках», консультація «Облік, збереження книжкових фондів, ведення облікових документів», рекомендація «Особливості бібліотечного обслуговування  дорослих користувачів», методична порада «Плануємо роботу на 2018 рік», година професійного спілкування «Хочу поділитися своїм досвідом».

   Підведено підсумки районного конкурсу на кращу стендову презентацію «Я люблю свою бібліотеку!», переможцем якого стала бібліотекар Шамраївської СБ Левчук Мар’яна Василівна.

     

Засідання школи бібліотечного досвіду 

«Робота бібліотек по формуванню позитивної мотивації на здоровий спосіб життя серед користувачів»

   В Решетилівській селищній бібліотеці №1 відбулося засідання школи бібліотечного досвіду за темою «Робота бібліотек по формуванню позитивної мотивації на здоровий спосіб життя серед користувачів». До програми школи було включено: методичну інформацію «Молодь обирає здоровий спосіб життя», консультацію «Здоровий спосіб життя – з дитинства», обмін думками «Мотивація користувачів бібліотеки на здорове, активне життя». З досвідом роботи своєї бібліотеки поділилася бібліотекар Калениківської СБ Терещенко Л.М. 

   Жваво пройшов аналіз домашнього завдання «Складання програми інноваційного масового заходу за темою школи», найцікавішою колеги визнали роботу бібліотекаря Потічанської СБ Піхулі Н.Г.

1,2,3