Калениківська бібліотека

 Молодим дівчам Ліда прийняла від мами Євдокії Володимирівни, яка пішла на заслужений відпочинок, Калениківську сільську бібліотеку. І ось вже Калениківську СБ очолює Лідія Миколаївна Терещенко. Молода, енергійна, працьовита – всі ці риси допомагають їй у нелегкій бібліотечній професії. Бібліотека знаходиться у гарно  відремонтованому та опалюваному  приміщенні сільської ради. 

      Цього року виповнилося 80 років від дня народження українського поета і журналіста, одного із найяскравіших  представників покоління   «шестидесятників» - Василя Симоненка. Протягом короткого життя він писав твори, провідною темою яких є патріотизм, любов до України, її народу, рідної землі та відповідальності за неї. Земляки говорили про нього: «Наш Василь – рідний синочок Тараса Шевченка». В своїх найкращих творах Симоненко і справді досягає високого Кобзаревого звучання. До цієї знаменної літературної дати в Калениківській сільській бібліотеці оформлена книжкова виставка – портрет «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину…» та проведена літературна година «Життя та поезії Василя Симоненка».

Для користувачів бібліотеки цікаво пройшла інформаційна година «Ярмарок ідей для вашої грядки», літературний вечір «Я винен тим, що українець» (по творчості В.Стуса), свято рідної мови «Рідна мово, ти ніжний цвіт». Разом з місцевою школою проведені шевченківські дні, книжкова виставка «Тарас Шевченко – провісник долі України» відкрила користувачам відомі та маловідомі сторінки життя геніального поета.

Захоплюючі зустрічі з героями книг відбулися на заходах: святі «Сторінками улюблених казок», вікторині Всезнайок, конкурсі ерудитів «Юні читайлики», бібліомарафоні «Інтелектуальне перехрестя».


Активний читач нашої бібліотеки Ставицький В. М.

На хвилинку зупинись нові книги подивись

Книжкова виставка до дня Незалежності України

Перший раз завітали ви до нас.
Екскурсія до бібліотеки малят з дитячого садочка «Сонечко»

Конкурс малюнків до улюбленої казки.

Ставицький Віктор Миколайович подарував свою першу книгу
«Щоб мрія стала на крило» читачам Калениківської бібліотеки.


Тематична поличка  народним умільцям

Періодичні видання 2013 року