Європа – цивілізаційний вибір України

 

Під такою назвою 1 вересня для учнів Решетилівського професійного художнього ліцею бібліотекар районної бібліотеки Рагуліна О.О. провела перший урок. Захід був проведений  з метою розширення в молоді кругозору про  євроінтеграцію та участі у ній України, формування в учнів європейських цінностей, розуміння основних принципів толерантності, виховання гордості за свою державу.

Устремління України до вступу в Європейське співтовариство стала нагальною потребою зовнішньої політики нашої держави на сучасному етапі її розвитку. Український народ з його культурною спадщиною, гуманістичною ментальністю достойний зайняти гідне місце в Європі.

На уроці учні мали змогу переглянути відео презентації про те, як  влаштований Європейський Союз, які його символи та умови вступу до нього. З великим задоволенням молодь відповідала на питання вікторини «Що я знаю про Європейський Союз» та ознайомилась з літературою, що була представлена на книжковій виставці «Подорож країнами Європи».

Учасники заходу з захопленням сприйняли презентацію «Наша країна – серце Європи»  і пройнялися вірою в те, що в майбутньому пов’яжемо свою долю з Європою, бо ми того варті, бо ми – серце Європи, бо нас підтримує слово Грушевського, бо ми вслухаємось у заповіти Кобзаря: «І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь». Але кожен громадянин повинен пам’ятати, що майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас.

1,2,3,4,5,6,7,8,9