Першолиманська бібліотека

Першолиманська сільська бібліотека знаходиться в сільському будинку культури. Господарює тут бібліотекар Костогриз Тетяна Жоржівна – молода, наполеглива та енергійна. Її працею та стараннями бібліотека отримала нове обличчя. Налагоджений професійний зв’язок з педагогічним та учнівським колективами сприяє вихованню в юних читачів культури читання, вмінню спілкуватися з ровесниками та дорослими, долучатися до читання творів української та світової літератури. Години цікавих повідомлень, літературні вернісажі, екологічні уроки, народознавчі подорожі, конкурси - в таких бібліотечних заходах діти беруть активну участь, проявляючи свою ерудицію та ентузіазм. Дорослі читачі теж знаходять тут книги для задоволення своїх читацьких потреб. А щоб підтримати свою сільську бібліотеку дарують книги чи підписку на періодичні видання.


З настанням осені гамірно стало в сільській бібліотеці. Школярі спішать відвідати свій улюблений заклад культури, адже тепер навчання потребує систематичного читання додаткової літератури. А в бібліотеці їх чекають приємні новинки – інформаційний стенд «Бібліотека інформує», дитячий куточок, привертають увагу тематичні полички «Краса навколо нас», «Дитинства світ», «В подорож за героями книг». Експозиції полички «Умілі руки» виготовлені власноруч активною користувачкою Костогриз Ілоною, яка і влітку знаходила час для допомоги сільському бібліотекарю в оформленні бібліотеки.

З екскурсіями до сільської бібліотеки поспішають і вихованці дитячого садочка «Дзвіночок», і школярі, а особливо першокласники.