Покровська бібліотека

        С.Покровське – найбільше із сіл Решетилівського району, проживає в ньому близько 2,5 тис. населення. Сільська бібліотека із багатим книжковим фондом  відкрита для кожного жителя Покровського. Завідуюча Покровською СБ Тетяна Олександрівна Ткаченко тісно співпрацює із шкільною бібліотекою, учнівським та шкільним колективом Покровської ЗОШ |-||| ступенів. Вона вміло організовує користувачів бібліотеки для участі в обласних та районних конкурсах. Майже щорічно фонд сільської бібліотеки поповнюється за рахунок коштів сільської ради. Передплата періодичних видань частково відбувається за рахунок спонсорських коштів. Важливим напрямком бібліотечної діяльності Тетяни Олександрівни є виховання духовності у користувачів, бо сама вона любить Бога, людей і навколишній світ.

 

 

Шевченківські дні в бібліотеці

«Щовесни коли тануть сніги,

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка»

        Під час проведення Шевченківських днів літературні Шевченківські читання «Образ жінки в творчості Тараса Григоровича Шевченка» відбулися в Покровській громаді. Для ветеранів праці, пенсіонерів та людей з обмеженими фізичними можливостями захід проведено в будинку соціального піклування.

Свято весни, краси і маминої ніжності

        Тематичний вечір «Свято весни, краси і маминої ніжності» проведено в залі сільського будинку культури для жителів села. Захід підготовлений завідуючою сільською бібліотекою Ткаченко Т.О. та директором будинку культури Веклич Н.В. До уваги учасників заходу запропонована електронна презентація «Тобі єдиній – найкращі квіти, слова найтепліші». Із словами вітання до присутніх звернулася сільський голова Колотій О.В. А жіночий ансамбль «Барви життя», гурт «Надвечір’я», танцювальний колектив «Болівуд Денс», талановите виконання дуетів, солістів, гумористів радували слухачів концертними номерами. Завершилась святкова програма троїстою музикою і пригощанням присутніх смачним короваєм. Цей чудовий відпочинок для жителів села відбувся завдяки підтримки сільського голови Колотій О.В., яка подбала про закупівлю нової апаратури, сценічних костюмів, екранної дошки та відео проектора для закладів культури.

 

 

 

Пункт вільного доступу до Інтернету відвідують користувачі різного віку і кожен знаходить для себе інформацію потрібну і корисну.

Бібліотекою проводиться така форма роботи з користувачами як виставки власних робіт

«Руками створена краса».

     

      З метою розвитку у користувачів почуття любові до рідного краю сільською бібліотекою постійно проводяться заходи патріотичної тематики. Рідний край, рідна земля, Батьківщина, Україна… Які це прості і разом з тим прекрасні і святі для нас слова. Кожна людина завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадує місце де народилася, де минуло її дитинство. То маленька батьківщина кожного з нас, де живуть мама, тато, бабуся, брати і сестри. І якщо скласти наші маленькі батьківщини, вийде велика держава – Україна.

         

 

 

 

Вгору