Хрещатівська бібліотека

Бібліотекар Хрещатівської СБ – Дзекун Лариса Федорівна. Місцева дітвора обрала сільську бібліотеку місцем проведення свого вільного часу. Адже тут вони дізнаються про новинки літератури, отримують основи довідково – бібліографічних знань, беруть участь у підготовці та проведенні бібліотечних міроприємств, наприклад, свято « Коляда прийшла до нас», година цікавих повідомлень «Великдень на Україні», історична година  «Пам'ять на знає сивини». А ще беруть участь у заняттях  «Книжкової лікарні», на яких не тільки механічно ремонтують книги, а й більше дізнаються про їх авторів, аналізують вчинки героїв. Не минають бібліотеку і дорослі користувачі, бо для кожного з них підбере Лариса Федорівна цікаву книгу.

 

 

    Творчість Тараса Григоровича Шевченка належить до скарбів світового значення. Для кожного покоління він є уособленням сили, мудрості та духу. До 200 – річчя з дня народження поета в Хрещатівській сільській бібліотеці оформлено книжкову виставку «Скарби безсмертного Кобзаря» за розділами:

«Гортаючи сторінки Т.Г.Шевченка», «Чуємо тебе, Кобзарю, через століття», «Літопис долі Кобзаря» і проведено вікторину «Тарасовими шляхами», що розкрила біографічну, творчу сторінки його життя та вшанування пам’яті. 

     До дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в бібліотеці проведено урок пам’яті «Чорна сповідь моєї Вкраїни». Цей захід присвячений пам’яті мільйонів українців, які загинули від голоду 1932 – 1933 років, пам’яті тисяч українських сіл і хуторів, які зникли з лиця землі після цієї страшної трагедії. Захід був організований бібліотекарем, завідуючою сільським клубом за активної участі користувачів для жителів всієї громади села. Вчитель історії Кошкалда І.М., розповів про ці події в селі Хрещате, наводячи цифри і факти.