Літній читальний зал в центрі селища

      Вже традиційно влітку центральна районна бібліотека  організовує роботу «Літнього читального залу» під відкритим небом. В центрі селища, в скверах, на дитячих майданчиках, в парку, працівники бібліотеки пропонують перехожим познайомитись з послугами, які надає бібліотека та стати її користувачем.

  

     Охочі можуть почитати новинки літератури, переглянути свіжі газети та журнали, ознайомитися з цікавою краєзнавчою літературою,  отримати  індивідуальні консультації з читання.

   

                                                                                                         

     Така форма обслуговування значно підвищує відвідуваність бібліотеки та популяризує читання, що сприяє підвищенню читацької активності, організації відпочинку та проведення змістовного дозвілля читачів у літній період, залучення до бібліотеки нових користувачів.

 

 

Всесвітній день вишиванки

     Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен бажаючий долучитись до свята одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

     В цьому році свято припало на 19 травня. В селищі Решетилівка всі бажаючі долучились до участі в акції – працівники  держаних структур та громадських організацій району,  викладачі та учні аграрного та художнього професійних ліцеїв, шкіл та гімназії.

      В центрі селища працівники районних бібліотеки та будинку культури  роздавали  перехожим пам’ятки та вітання зі святом, співали українських пісень.

      Ходою у вишиванках  було продовжене свято біля  ЦКД «Оберіг».

       

  

  

 

 1,2,3,4,5,6,7,8,9