Михнівська бібліотека

   

      В  приміщенні Михнівської школи-сад в центрі с.Михнівка розташована  сільська бібліотека. Кімнати бібліотеки (дитяча і доросла) опалюються і мають освітлення.

Прикрашають бібліотеку старовинна  вишивка та багато квітів, які з любов’ю доглянуті бібліотекарем Надією Миколаївною Кучерук. В бібліотеці завжди затишно і цікаво,  як малечі так і дорослим.

 

 

      Завдяки тісній співпраці сільського бібліотекаря, завідуючої сільським клубом Василенко А.С., педагогічного та учнівського колективів Михнівської та  М’якеньківської шкіл проводяться цікаві масові заходи.

      Жваво та весело відбулося свято «Новий, новий, новий рік», в якому взяли участь діти шкільного віку, а також вихованці дитячого садочка «Вишенька».

Учасниками клубу за інтересами «Кругозір», який існує на базі сільської бібліотеки, було організовано вертеп «Коляда для вас лунає». Святкові вітання лунали для місцевих фермерів та жителів села.

 

 

      День Соборності та Свободи України в бібліотеці було відзначено проведенням години інформації «Естафета поколінь». Учні 1 – 4 класів виготовили поробки з природного матеріалу та намалювали малюнки, які гармонійно доповнили виставку - інсталяцію «Моя Україна».

 

 

      Сільська молодь не минула увагою День Святого Валентина і разом із сільським бібліотекарем, завідуючою клубом організували та провели вечір «Для закоханих і не тільки» з веселими конкурсами і розвагами, декламуванням ліричних віршів.

Книжкові виставки «Країна дитячих мрій», «Християнська етика», «Срібні дзвони пам’яті» привертають увагу користувачів своїм оформленням та наповненням. А із стенду «Бібліотека інформує» можна дізнатися про нові надходження до фонду, релігійні та державні свята, літературні цікавинки.   

 

 

 

 

 

Мамине серце добре і щире

      В бібліотеці відбулося свято «Мамине серце добре і щире». Сільський бібліотекар Чехлата Лариса, педагоги Михнівської ЗОШ І – ІІ ступенів Чернова Світлана,  Мирна Світлана та учні 1 – 4 класів зібралися, щоб вшанувати мам, бабусів, сестричок, привітати їх зі святом весни. Багато слів дитячої любові та вдячності звучало в адресу найрідніших для них людей. А власноруч виготовлені квіти в поєднанні із посмішками та дитячою безпосередністю стали найкращими  подарунками гостям свята.

 

 

 

     Цікаво  пройшли в бібліотеці Громадські обговоренення «Бібліотека в житті громади: йдемо в майбутнє разом». Присутні змогли висловити свої думки та пропозиції в бібліотечних анкетах, міні – інтерв’ю та опитуваннях, а діти – обрати кращу книгу року.

      Лариса Миколаївна тісно співпрацює із завідуючою сільським будинком культури Інною Володимирівною та бібліотечним активом.

      Нещодавно в бібліотеці проведено «Свято хліба», урок патріотизму «Небесна сотня», година цікавих повідомлень «Поділюся тим, що знаю».