Друголиманська бібліотека

      В мальовничому селі Лиман Другий, в приміщенні  сільської ради для жителів села завжди відкриті двері сільської  бібліотеки. Сільський бібліотекар Шкурупій Надія Іванівна привітно зустрічає своїх користувачів, не залишає жодного читацького запиту без уваги. Якісно покращився стан обслуговування користувачів з відкриттям у бібліотеці пункту вільного доступу до Інтернету програми «Бібліоміст», розширився спектр бібліотечних послуг.

      Одним із основних  напрямків роботи сільської бібліотеки є краєзнавство та народознавство. Створений краєзнавчий куточок завжди привертає до себе увагу  дорослих і дітей, бажаючі ж поповнюють його експонатами. Друголиманська сільська бібліотека – центр інформації, навчання та спілкування на селі. Ідея створити клуб за інтересом була підтримана користувачками, які люблять квіти. Так і розпочав свою роботу клуб за інтересом «Барвінок», який не один рік об’єднує однодумців. Кожне його засідання цікаве та неповторне, є можливість розповісти про рослини з власного квітника, поділитися насінням чи розсадою, замовити каталог через Інтернет.

      Своїм користувачам бібліотекар пропонує різні заходи. В рамках «Шевченківського березня»  проведено літературне свято «Вічний, невмирущий Кобзар», книжкову акцію «Читаємо Шевченка», огляд біля тематичної полиці «Світова велич Тараса», конкурс малюнків «Шевченко очима сучасників», а також вікторину «Чи знаєш ти свій рідний край?», краєзнавчий відео урок «Осінні струни рідного краю», пізнавальну годину

«Герб, прапор, гімн – державні символи України», тривають обласні  громадські  обговорення «Бібліотека в житті громади: йдемо в майбутнє разом».

 

      В Друголиманській сільській бібліотеці для дорослих та користувачів - дітей  відбулися заходи в рамках «Шевченківського березня»:  літературне свято «Вічний, невмирущий Кобзар», книжкова акція «Читаємо Шевченка», огляд біля тематичної полиці «Світова велич Тараса», конкурс малюнків «Шевченко очима сучасників».