З нагоди державних свят

       23 серпня в Молодіжному сквері селища Решетилівка бібліотекарі районної бібліотеки Яресько М.В., Рагуліна О.О. спільно з соціальним працівником відділення денного перебування територіального центру Біленькою Л.Г. провели ряд акцій та голосні читання присвячені Дню Державного прапора та Дню Незалежності нашої держави.

      Учасниками голосних читань «Мій любий краю, про тебе я читаю» були члени літературно – мистецької вітальні «Калинові дзвони» відділення денного перебування терцентру, послухати яких зібралися жителі громади. Присутні мали змогу почути місцевих літераторів, поетів: Ставицького В.М., Головач В.А., Нечитайла М.Я., Дядченко Л.Є., які читали свої твори про державні символи, про своє селище, про матір, захисників, які відстоюють територіальну цілісність країни на Донбасі. Звучали не лише власні вірші, а й поезії відомих українських поетів, зокрема Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Ганни Чубач, Олександра Олеся, Анатолія Матвієнка, Вадима Крищенка, Ліни Костенко, Наталії Баклай. Пафосно і разом з тим душевно лунала поезія з вуст Любові БіленькоЇ, Валентини Пилипенко, а також знаного в районі співака і гумориста Леоніда Пасічного. Ветеран праці Наталія Біленька, яка захоплюється літературою і мистецтвом, декламувала вірші про стяг нашої держави.

       Водночас проводилася акція «Любіть Україну», під час якої працівники бібліотеки роздавали присутнім синьо – жовті стрічки.

      А учасники акції «Я бажаю тобі, країно» на папірцях двох кольорів: жовтому і синьому писали побажання для України до Дня її народження. З них було викладено «карту країни».

1,2,3,4,5,6,7,8,9

Вгору