Патріотична година «Душу й тіло ми положимо за нашу свободу» до Дня українського добровольця

 

День українського добровольця, який відзначається 14 березня, заснований для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, повинен сприяти зміцненню патріотичного духу і привертати увагу суспільства до учасників добровольчих формувань.

З нагоди цього свята працівники районної бібліотеки, спільно з бібліотекарем Решетилівського аграрного професійного ліцею О.Калініченко, провели патріотичну годину «Душу й тіло ми положимо за нашу свободу», для учнів навчального закладу.

          Бібліотекар кафедри юнацтва О.Рагуліна  розповіла про події Революції Гідності, активних учасників добровольчих формувань Самооборони Майдану, що  пізніше стали активними учасниками добровольчих батальйонів, які й нині воюють на Сході України.

          Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу пам’ять загиблих в АТО воїнів-земляків.

          Молоді люди переглянули відео сюжети про добровольчі батальйони та відео презентацію «З Україною в серці», підготовлена бібліотекарем Інтернет-центру районної бібліотеки, де була представлена література про Майдан та АТО.

          Завідуюча  відділом обслуговування районної бібліотеки М.Яресько презентувала учням книжкову виставку «Ми славимо мужність і подвиг ваш», яка містила видання про те, як народжувалась нація, як виборювалась свобода та формувалося нове українське суспільство, про нелегкі будні бійців АТО.

 

Ведучі заходу зазначили, що народ України щиро вдячний, доземно вклоняється захисникам України від російської агресії і День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

1,2,3,4,5