Свято - зустріч

«Вклоняюсь матері низенько»

       У травні, коли прокидається від сну природа, коли починає квітувати земля, теплий весняний вітер приносить нам День матері та Всесвітній день сімї. Щоб вшанувати матерів - решетилянок, привітати родини селища зі святами працівники районної бібліотеки та територіального центру провели в танцзалі ЦКД «Оберіг» свято-зустріч «Вклоняюсь матері низенько».

     З пісенними дарунками завітав на захід народний фольклорний колектив «Пісенне джерело» Решетилівського сільського клубу. Сподобалися глядачам ліричні пісні у виконанні солістки колективу Ольги Коваль, шквал аплодисментів викликав виступ чоловічого ансамблю «Решетилівські козаки», ветеран народної самодіяльності Л.Пасічний зачитав вірші та виконав проникливі пісні А.Матвійчука.

      З власними поетичними творами, присвяченими найріднішій людині на світі – мамі, виступили талановиті жінки - Головач В.А., жителька с. Лобачі, та решетилянка Гребенюк О.Т.

   

     

     

 

Екологічний конкурс

«Ми люди поки є природа».

       Щоб внести свою частку в збереження рідної природи 20 квітня в читальній залі центральної районної бібліотеки  проведений екологічний конкурс «Ми люди поки є природа» присвячений Міжнародному Дню Землі та Дню Чорнобильської трагедії. На захід  запрошені учні Решетилівського професійного аграрного ліцею та ветерани праці.

 

       

      Конкурсна програма поєднувалася із оглядом книжкової виставки «Атомне століття раною горить…» та премєрою видання «Чорнобиль-30. Книга слави памяті: Полтавська область», які провела для присутніх бібліотекар кафедри юнацтва О.О. Рагуліна.

$IMAGE6

 

        Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та солодкими призами, які надала приватний підприємець О.Глазкова.

Лекція

"Не допустимо насильства у сім’ї"

     5 квітня 2017 року в приміщенні Решетилівської центральної районної бібліотеки прочитана  лекція під назвою «Попередження та припинення домашнього насильства». Керівник бюро, Наталія Черниш пояснила слухачам поняття домашнього насильства, його види та відповідальність за вчинення таких дій, а також назвала державні органи та громадські організації, що протидіють насильству в сім’ї. У свою чергу, постраждалим від домашнього насильства надаються й безкоштовні послуги бюро правової допомоги.

    Головним спеціалістом відділу "Решетилівське бюро правової допомоги" Владиславом Рогом надано  консультації громадянам в Решетилівській центральній районній бібліотеці, на базі якої діє дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги згідно спільного графіку.  

1,2,3,4,5,6,7,8,9

Вгору