Година доброти 

«Повір у себе, ти багато можеш»

        2 грудня  в Решетилівській центральній районній бібліотеці  відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами,  та Міжнародному дню волонтерів, яку підготували завідуюча відділом обслуговування ЦРБ М.В. Яресько і соціальний педагог відділення соціально-побутової адаптації терцентру Л.Г.Біленька. Ведучі розповіли про кожного з присутніх людей з обмеженими фізичними можливостями, представили виставку художніх робіт молодого художника Компанійця Олександра.  Свої творчі здібності продемонстрували Тетяна Коротка, Сергій Пуша, які мають особливі проблеми зі здоров’ям.

 

Година скорботи

«Голодомору чорні сторінки …»  

        26 листопада 2015 року у читальній залі районної бібліотеки відбулася зустріч - година скорботи «Голодомору чорні сторінки …», приурочена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932- 1933 років та політичних репресій на Україні.

        Присутні запалили символічні свічки пам’яті та вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв голодомору та сталінських репресій.

       Велику зацікавленість, але й гіркі сльози від почутого та побаченого, викликала слайдова презентація та виступ  Кошової В.М., учителя історії Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника.

       Своє слово про голодомор у 1932-1933 роках минулого століття сказали директор Решетилівського РТЦ Козарь Н.Ю., голова районної ради ветеранів Багно.В.І., журналіст районної газети « Решетилівський вісник» Дядченко Л.Є., пенсіонери Кошкалда Г.В., Гайдар В.І., Козлова К.І., Свиридко В.М., Борисова Т.І. Кожен з виступаючих говорив про жахливі картини Голодомору і стверджував, що голод був штучним, був спланованим геноцидом проти українського народу. І всі були єдині у думці, що подібне ніколи не повинне повторитися на землі України.

 

Патріотична година

       21 листопада 2013 року уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію Україна – ЄС. Пізно ввечері на знак протесту проти такого рішення уряду на майдані Незалежності в Києві почали збиратися люди. Народний протест розвинувся в національну революцію…

       Минуло два  роки  з того моменту, як загинули вони – герої, яких народила революція Майдану. Чим була революція для кожного з нас? Для когось прогулянкою, для когось війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості  людини, виміром людськості та гідності. Такими словами працівники районної бібліотеки розпочали патріотичну годину «День Гідності і свободи». Учні 4 кл. Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст. ,зі сльозами на очах,  переглядали запропоновані  відео – ролики, в яких згадувались  ті страшні дні, години, хвилини боротьби з несправедливістю, співали разом з учителем та бібліотекарями  Гімн України.

 

 

  Свято

"Пригости мене розмовою – українською мовою" 

          З нагоди Дня української писемності та мови в читальній залі районної бібліотеки відбулося свято «Пригости мене розмовою – українською мовою», яке для ветеранів війни та праці, підготували працівники книгозбірні та відділення соціально-побутової адаптації районного центру соціального обслуговування.     

 

Презентація книги Віктора Ревегука 

«Світлій памяті борців за волю України присвячується…»

В.Ревегук

        28 серпня 2015 року в Решетилівці  відбулася презентація книги педагога, відомого полтавського історика - краєзнавця  Віктора Ревегука «Полтавці - поборники державної незалежності України». Збірник містить 93 коротких біографічних нариси уродженців Полтавщини – борців за незалежність України та дані про 98 полтавців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захищаючи свободу та територіальну цілісність своєї Батьківщини.

         На заході автора представив наш земляк, учасник АТО Анатолій Ханко.

 

 

 

"Бібліолавочки" в Решетилівці 

      Чого тільки не придумають бібліотекарі, щоб привернути увагу своїх читачів. А особливо влітку. З метою реклами бібліотечних послуг та читання бібліотека започаткувала  нову форму роботи з читачами – «бібліолавочки» - літня читальна зала під відкритим небом.

     На дитячому майданчику та в парку працівники бібліотеки пропонували жителям селища переглянути свіжі періодичні видання, ознайомитися з інформаційним стендом «Книжкові смаколики» та новинками літератури.

 

      Літній читальний зал приваблює всіх - і старших, і  зовсім юних, кожен знайде собі  читання до смаку! Молодь найбільше цікавилася книгами українських та зарубіжних авторів, жінки – журналами по рукоділлю, чоловіків приваблювали періодичні суспільно-політичні видання.

Вдячні за подаровані книги 

         1 травня 2015 року заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Ханко передав до Решетилівської районної бібліотеки та бібліотеки для дітей художні та історичні книги. Серед них і перший прозовий роман Ліни Костенко "Записки українського самашедшого".

     Урочиста передача книг відбулася під час обласного свята народного мистецтва "Решетилівська весна – 2015".

   "Читання книг – це той позитивний ефект, який допомагає розвивати наше мислення та уяву. Тільки правильна українська література виховає справжніх українців. Плануємо оновлювати бібліотечні фонди й надалі. Щиро вдячний всім, хто реалізував чудову ініціативу", – зазначив заступник голови Полтавської обласної організації "Свобода" Анатолій Ханко.

     Книгами різних жанрів з власної бібліотеки поділився житель Решетилівки, учасник антитерористичної операції Іван Черкун.

    Наші славні земляки, які не зважаючи на молодий вік, вже пройшли пройшли горнило війни впевнені, що тільки начитана людина може перемогти як зовнішнього так і внутрішнього ворога!

    Книги, подаровані бібліотеці, завжди знайдуть свого вдячного читача. Дякуємо!

1,2

Вгору