Лобачівська бібліотека

      Лобачівська сільська бібліотека розміщена в приміщенні сільської ради. Очолює бібліотеку Копцевич Тетяна Петрівна. Для кращого розкриття книжкового фонду в бібліотеці оформлені  книжкові виставки «Дарує квіти нам земля», «До нас прийшла нова книга» «Скільки народів – стільки казок», «Бібліотечка школяра», «Полтавщина – козацький край», матеріали зібрані за темами  в папках – досьє «Кольоровий світ поезій Валентини Головач», «Народні традиції», «У світі прекрасного», «Смачно та просто». При сільській бібліотеці діє клуб за інтересом «До здоров’я – кроком руш!», який об’єднує любителів активного та здорового способу життя. Для користувачів були проведені цікаві заходи: народознавча година «Так натхненно дзвонять великодні дзвони», година спілкування «Вся правда про здоров’я», урок краєзнавства «Рушники ви мої, рушники», проведено різноманітні заходи до 200 – річчя Т.Г.Шевченка.

      Основним партнером у підготовці та проведенні заходів є учнівський та педагогічний колективи місцевої ЗОШ І – ІІ ступенів, дитячий садок. В бібліотеці учні знаходять додаткову інформацію для вивчення шкільної програми, педагоги – для підготовки і проведення уроків та позашкільних заходів. Для користувачів сільська бібліотека - місце для спілкування і творчості, проведення дозвілля та навчання .

Бібліотека працює для своїх користувачів

      До Дня Героїв Небесної Сотні та 5 – річниці закінчення Революції Гідності в сільській бібліотеці вшанували патріотів, які на Майдані відстоювали права демократії і  свободи. На уроці мужності «А Сотню вже зустріли  небеса…», проведеного для школярів місцевої школи, говорили про любов до України, відвагу, відданість та самопожертву.

До бібліотеки - за новинками

         Ознайомитися з новинками літератури та підпискою періодичних видань до бібліотеки поспішають користувачі різного віку – діти, молодь, люди поважного віку. Цьогорічна  періодика задовольняє найвимогливіші смаки користувачів різного віку.