*****

#українськийінституткниги

Книги з психології, які допоможуть пізнати себе і світ навколо.

          

 

*****

 #українськийінституткниги

     Нам доводиться жити у світі, сповненому пасток вибору. І хоча ми успішно долаємо багато проблем, чимало загроз криється в повсякденних речах і звичках. Яку зубну пасту взяти з-поміж тисячі інших? Яке мило точно безпечне? Та чому шкідливих речовин у вашій спальній більше, ніж на вулиці? Якщо до таких щоденних виборів підходити усвідомлено, ми вплинемо не лише на своє здоров’я та оселю, а й на планету загалом.

     У запропонованій добірці книг розповідається, як наші звички та спосіб життя можуть покращити добробут і відновити Землю. Автори книг просто й доступно пояснюють, чому слід відмовитись від поліетилену, як вибирати безпечні продукти харчування і засоби особистої гігієни, а також пропонують рішення, які відповідають вашому бюджету і способу життя.

 

 

     #українськийінституткниги

     Автор Татуся Бо в книзі «Пригоди Крутелика або звідки приїхав перший велосипед» цікаво і просто розповідає малюкам про велосипед, про те, яким він був спочатку, як удосконалювався, щоб мати на сьогодні такий вигляд велосипеда, на якому всі ми любимо кататися. Читачі бібліотеки полюбили цю книгу за зміст і чудові їлюстрації, а хто ще не прочитав, приходьте – вашим дітям книжка сподобається.

 

       

 

 Афганістан... Ти край війни і крові, тих молодих завзятих юнаків

       15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. За радянських часів вихідці з України брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. Через горнило афганської війни пройшло більше 160 тисяч українців. 3360 наших співвітчизників загинули в тій страшній і чужій для нас війні, 72 пропали безвісти, понад 6 тисяч повернулися інвалідами. З Решетилівщини дорогами Афганістану пройшли майже 90 наших земляків. Двоє з них, Віталій Пустовар та Ігор Веклич, не повернулися до рідної домівки.

     До цього дня працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «Афганістан… Ти край війни і крові, тих молодих завзятих юнаків». На виставці представлені документальні та художні книги про війну в Афганістані. Серед представленої літератури і книги письменників - земляків – «Чебрецеві завії» Олексія Довгого - Степового, «АІСТ: сильніший від смерті» Олексія Дмитренка та книга ветерана афганської війни Василя Шапошника «Команда «20А».

         

 Книги- ювіляри 2022 року

      Книги, як і люди, мають свої Дні народження. Книжкові виставки «Книги- ювіляри 2022 року», що розміщені на абонементі та відділі обслуговування дітей Решетилівської ЦМБ імені О.М.Дмитренка, пропонують увазі користувачів  книги, які цього року святкують свій ювілей.

.

           

*****

#українськийінституткниги

    Яким є вплив соцмереж на світ і на світову політику та бізнес? Як за його допомогою можна маніпулювати людською думкою і впливати на результати виборів, на систему охорони здоров’я, приватність та інновації? Що таке кібербулінг? Як захиститися від злочинців у мережі?

На ці та інші питання дають відповіді автори запропонованих видань. Ці книги будуть цікавими для всієї родини і допоможуть уникнути небезпек і ризиків, які підстерігають нас в онлайн – середовищі.


 

*****

#українськийінституткниги

Запрошуємо ознайомитись з добіркою книг, в якій ви знайдете для себе і містику, і справжній скандинавський нуар, і пригоди від яких захоплює подих.

 

*****

#українськийінституткниги

Нові книги юним читачам

*****

Неперевершені романи від королеви детективу!

#українськийінституткниги

Любителям детективів та психологічних романів пропонуємо почитати книги Агати Крісті. Перу знаменитої англійки належить до 200 творів. Серед них найбільшою популярністю користуються детективні романи з відомими персонажами Еркюлем Пуаро та міс Марпл. Також Агата Крісті писала й психологічні романи під псевдонімом Мері Вестмакотт, які вперше надруковані українською. На читачів чекають кишеньковий формат, м'яке естетичне оформлення і море задоволення від текстів майстрині британської прози.

 

*****

#українськийінституткниги

В цих книгах жінки знайдуть для себе поради, що допоможуть здолати кризу материнства, знайти вільний час та полюбити себе так само, як і своїх дітей. Хочете дізнатися, які саме поради для матусь дають автори запропонованих книг? Тоді завітайте до відділу обслуговування користувачів нашої бібліотеки.

*****

#українськийінституткниги

Підбірка військово – патріотичних книг

       Серія книг «Хроніка війни» від Дар’ї Бурої та Олександра Красовицького - це документальне дослідження, літопис – хроніка подій 2014 – 2020 років в Україні. Перший том «Від Майдану до Іловайська» тритомника «Хроніка війни. 2014—2020» охоплює період з кінця лютого 2014 року до перших днів вересня 2014 року. Другий том «Від першого до другого "Мінська"» висвітлює події з вересня 2014 року до 20 лютого 2015 року. У третьому томі «П’ять років гібридної війни» подається хроніка подій від кінця лютого 2015 року до 31 жовтня 2020 року. В тритомнику подані спогади про загиблих українських воїнів, що захищали нашу землю в перші дні, тижні, місяці й роки російсько -української війни, про новітніх героїв, хто заплатив найдорожчу ціну за спокій і добробут українців.

               

 

      Книга Дар’ї Бурої «Віталій Марків» увійшла до серії «Справжні герої». Це книга про добровольця, який в 2014 році залишив своє спокійне життя в Італії і повернувся додому, боронити Україну.

      Про історичні витоки російської агресії проти України читач дізнається, прочитавши книгу Світлани Чорної «З братами не воюють».

     «Батальйон «Донбас». Записки добровольця» - це книга воєнного історика і публіциста з Києва, який у віці 53-х років, пішов захищати Україну від «русского мира». Ігор Родін на фронт ішов добровольцем у складі батальйону «Донбас». До війни на Донбасі він написав дві книги і сорок вісім статей з російської воєнної історії. Тепер пише історію своєї країни.

       Ці книги Ви можете взяти для читання у відділі обслуговування користувачів Решетилівської ЦМБ ім. О.М. Дмитренка.

***** 

#українськийінституткниги

Щ – Мчали Щек і Хорив, Щек з Хоривом говорив.

Їхній возик деренчав,

А у Щека щит блищав.

Поспішали мерщій, бо попереду Кий:

Ще він місто своє без братів заснує!

Є – Від краю Європи до краю Європи

Захоплено мріють пройти антилопи:

Крізь Альпи, крізь луки, ліси і долини і, звісно ж,

Почерез степи України.

Бо відають навіть малі антилопи,

Що без України немає Європи.

Такі прекрасні віршики до кожної букви «Абетки з історії України», книги Олеся Мамчич «Овва як бува!», що отримали ми від Українського інституту книги, ви з можете прочитати їх всі, завітавши у відділ обслуговування дітей Решетилівської ЦМБ ім. О.М.Дмитренка.

*****

#українськийінституткниги

Україна – європейська країна. Це тобі відомо, юний читачу. Про що ж ітиме мова в книзі під такою назвою, автором якої є Юлія Ференцева? Щоб дізнатися, потрібно відвідати відділ обслуговування дітей Решетилівської ЦМБ ім. О.М.Дмитренка і ознайомитися із гарно ілюстрованою книгою. Пропонуємо для ознайомлення декілька сторінок книги «Україна – європейська країна».

 *****

#українськийінституткниги

    Настя Мельниченко - українська дитяча письменниця, активістка, правозахисниця. Одна з її книг «Українські землі до українців. Як жили давні слов'яни» - є науково-популярним виданням. Той час, про який говорить письменниця, був дуже цікавий. Саме тоді зароджувалася самосвідомість людей як тих, що належать до певного етносу.

      « А до чого тут ми? Серед тих племен, які раптом зрозуміли, що їх щось об’єднує, були анти зі склавинами. Тобто слов’яни. А отже, ті, чиїми нащадками ми є і про кого говоритимемо в цій книзі» , - говорить авторка.

      Анти, склавини, венеди - хто вони? Дунай, Вісла і Дніпро – на берегах цих річок жили народи. Ніби нарізно, але ж коріння мали одне, мали спільних пращурів.

      Книга написана цікаво, гарною мовою. Ілюстрації допомагають розкрити зміст книги і краще уявити описані події. Багато ще і на сьогодні загадок про слов’янські народи. «Тож читаймо критично, звіряймо дані з археологічними знахідками і думаймо» - говориться в книзі.

      Всі, хто читає цю інформацію, може взяти і прочитати книгу у відділі обслуговування дітей Решетилівської ЦМБ ім. О.М.Дмитренка.

*****

 

Новинки від УІК продовжують радувати дітвору. Нові книги, усміхнені читачі, приємні хвилини проведені на абонементі відділу обслуговування дітей Решетилівської ЦМБ ім. О.М.Дмитренка.

      

 

*****

#українськийінституткниги

     Незвичайні книги французької письменниці Франсуази Буше, які вийшли у видавництві «Артбукс» і надійшли у відділ обслуговування дітей Решетилівської ЦМБ ім. О.М.Дмитренка від УІК вже знайшли свого читача.

    Багато малюнків, короткі фрази, яскраве оформлення книг із популярної серії «Читати – класно» викликають зацікавленість і популярність у користувачів бібліотеки. Ви ще не читали ? Приходьте! Чекаємо!

   

   

*****

#українськийінституткниги

      Дорогі друзі! Пропонуємо Вашій увазі книги сучасних українських авторів, які з’явилися в нашій бібліотеці завдяки Українському інституту книги.

   Сергій Вікторович Жадан — особистість різнобічна: одночасно поет, прозаїк, автор есе, перекладач і організатор літературних фестивалів, рок - концертів, театралізованих вистав і навіть акцій громадянської непокори.

     Тим, хто хоче зрозуміти, чим живе сучасна українська література, радимо прочитати збірки віршів Сергія Жадана - «Псалом авіації», «Вишиваний. Король України», «Динамо Харків».

    Оксана Забужко - одна з ключових і найбільш відомих особистостей у сучасній українській літературі. Всі книги Оксани Забужко в тій чи іншій мірі зачіпають важливі соціально-політичні питання країни в цілому і життя кожної людини конкретно.

      У новій книжці «Як рубали вишневий сад, або Довга дорога з Бад-Емса»

     Оксана Забужко звертається до свого улюбленого жанру — міксу мемуару, літературознавчої розвідки та інтелектуального детективу. Читачеві пропонується пройти захопливим маршрутом завдовжки в півтора століття.

    Любителям ретродетективу й політичного трилера пропонуємо прочитати книгу сучасного українського письменника, редактора літературних антологій, відомого блогера і політичного оглядача - Юрія Винничука «Вілла Деккера». В новому романі автора читач знайде і драматичні події, і яскравий гумор, і кримінальні та любовні інтриги.

    Приємним відкриттям для користувачів стане нова книга Братів Капранових - «Рута». Герої цього роману є учасниками революційних подій на Майдані. Вони захищають барикади, відбивають напади силовиків,потрапляють у безліч скрутних ситуацій , і тільки любов надає їм сили для боротьби та рятує від зневіри.

   

*****

#українськийінституткниги

Усе про книжку «Коли я нарешті висплюся?»

Коли я нарешті висплюся? Це питання ми ставимо собі роками, переконуючи самих себе в тому, що ось уже незабаром (після школи/іспитів/роботи/на старості) налагодимо цей процес. Сон і біологічний годинник, за яким ми живемо, — хай які складні в роботі механізми, та все ж їх можна налаштувати. Достатньо лише зрозуміти, як усе це працює. Саме ці процеси у книжці «Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатися із задоволенням» пояснюють біологині Ольга Маслова та Ніка Бєльська. 

 

                                            

 

 

               

Вгору