"Вони собою світ закрили"

          У читальній залі районної бібліотеки відбувся захід, приурочений до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  

   На заході був присутній житель с. Михнівка Красільник С. П., який теж поділився спогадами про те, як він брав участь у ліквідації наслідків страшної екологічної біди.

 

 

 

В рамках Всеукраїнського тижня права

   7 грудня в рамках  Всеукраїнського тижня права в читальній залі Решетилівської ЦРБ проведена зустріч – діалог з фахівцями правоохоронних органів та учнями 8 і 9 класів Решетилівської ЗОШ І – ІІ ступенів «Кримінальна відповідальність неповнолітніх: правопорушення та покарання».

      Під час заходу  обговорено питання толерантності у підлітковому середовищі.

 

  

Пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933рр.

      23 листопада в Решетилівській ЦРБ пройшов День бібліографії «Голодомор 1932 – 1933рр. – українська гуманітарна катастрофа ХХ століття». На захід  запрошені учні 9 класу Решетилівської ЗОШ І – ІІ ступенів.

Ведучі О. Д. Зінченко та О. О. Рагуліна ознайомили присутніх з історичними довідками, свідченнями очевидців та продекламували вірші про страшні роки лихоліття. Завідуюча відділом Інтернет – центр Ю. В. Стеценко продемонструвала документальне відео “Жертви голодомору” та “Остання молитва”, які нікого не залишили байдужим, бо зображували жахливі фотофакти…

           Хвилиною мовчання та скорботи із запаленою свічкою учні вшанували світлу пам’ять невинних жертв Сталінського терору. Захід доповнила тематична виставка літератури «І свічка палала в скорботі».

                     Всеукраїнський день бібліотек разом з учнівською молоддю селища

     До Всеукраїнського дня бібліотек районна бібліотека провела з учнівською молоддю селища заходи спрямовані на висвітлення ролі бібліотек  в сучасному суспільстві, значення книги, читання в розвитку особистості.

     Бібліо-шоу «Читати – щоб знати, знати – щоб перемагати» працівники районної бібліотеки провели для учнів ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей». Розпочався захід з відео презентації «Кращі бібліотеки світу», яку підготувала бібліотекар навчального закладу Калініченко О.

    Завідуюча відділом обслуговування Яресько М. та бібліотекар кафедри юнацтва Рагуліна О. провели тест-вікторину «Історичний шлях книги», гру «Перевертні», бліц-турнір «Екскурсія бібліотекою».

   

  

 

Семінар «Збереження бібліотечного фонду: стан, проблеми та перспективи».

   В Решетилівській ЦРБ для бібліотечних працівників  району відбувся семінар. Слухачам семінару запропоновані методичні рекомендації за матеріалами обласного семінару – практикуму, бібліо-портфель «Сучасні можливості бібліотек при формуванні, збереженні та використанні книжкових фондів», година фахівця «Якісний книжковий фонд – основа якісного обслуговування користувачів», інформація «Бібліотечні картотеки та каталоги», година професійного спілкування.

  

 

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

Вгору