Майже рік в Друголиманській сільській бібліотеці працює Інтернет - центр. Для нашого села його відкриття стало значною подією, хоча населення спочатку з недовірою відносилося до звістки про те, що нам безкоштовно нададуть комп’ютери та буде підключено Інтернет. Сільська бібліотека отримала нове життя. Свого часу її було переведено в приміщення сільської ради, опалюване та затишне. А відкриття пункту вільного доступу до Інтернету, яке стало можливе завдяки участі в проекті програми «Бібліоміст», дало нові можливості користувачам в отриманні повної, якісної інформації, використанні новітніх технологій. Тепер комп’ютерною технікою, а в нас обладнано три робочі місця, користуються різні вікові категорії читачів. Для тих, хто потребує навчання по оволодінню комп’ютерною грамотою проводимо тренінги. Діти і молодь використовують мережу Інтернету для навчання, спілкування з однолітками «Вконтакті», змістовного відпочинку. Дівчаток захопили своєю красою модульне орігамі, бісероплетіння, вишивка стрічками. Створені власноруч чудові вироби вони із задоволенням демонструють на виставках та дарують бібліотеці.

 
 
 

Корисним є Інтернет і для людей середнього та старшого віку. Їх цікавить широке коло питань – пошук роботи, закони та пенсійна реформа, традиційні та нетрадиційні методи лікування, ведення домашнього господарства, поради для корисного дозвілля. Сільські вишивальниці знаходять для себе зразки та схеми рушників і картин, грибники консультуються, чим наповняти свої кошики, місцеві автомобілісти – як вигідно купити чи продати авто, через Інтернет придбають насіння квітів, саджанці, побутову техніку, домашніх тварин.

Нове хобі Василенко Олександра зявилося теж завдяки інформації з Інтернету. Олександр виготовляє вироби із сірників, поступово удосконалюючи свою майстерність.

 

Завдяки Інтернету бібліотека ще раз підтвердила статус центру культури на селі. Збільшилася кількість відвідувачів та відвідувань. Адже саме тут можна отримати різноманітну інформацію, дізнатися новини, поспілкуватися.

 
 
 
 
Вгору