Українські пошукові системи

Мета – Повнотекстовий пошук по серверам України і закордонним українським серверам, з урахуванням морфології української, російської та англійської мов. Фінансові і комп’ютерні новини, погода, маркетингові дослідження українського Інтернету.

Шукалка – українська пошукова система, унікальний у своєму роді проект, так як вона є першою в світі соціально орієнтованою пошуковою системою, яка буде передавати 30% свого прибутку у дитячі будинки України.

Bigmir – країнський інформаційний портал, каталог українських сайтів, пошук, новини, спорт, суспільство, пошта, радіо. Пошук виконується через Google.

I.ua – портал інформації, довідок та розваг. Поштова система, дошка об’яв, каталог інтернет-магазинів, карти міст, фотоальбоми, відео та інше.

Online.ua – каталог українських ресурсів.

UAport – портал має потужні пошукові можливості у текстах документів в мережі Інтернет, архівах української преси, українських новинах.

Uaportal – великий багаторівневий каталог українських ресурсів (тематична та регіональна класифікація), швидкий пошук за ключовими словами.

Ukr. net – Український пошуковий портал.

 

Вгору