Історична година

«Український шлях до Конституції»

       З нагоди  Дня Конституції України в актовому залі територіального центру, бібліотекар Решетилівської центральної міської бібліотеки спільно з соціальним педагогом територіального центру для відвідувачів Університету ІІІ віку провели годину історії «Український шлях до Конституції».

      Із державним святом  присутніх привітали начальник управління праці та соціального захисту населення Пономаренко Г.І., голова Ради ветеранів Багно В.І.. Вони побажали учасникам заходу мирного неба.

  

   

   

          Приємні хвилини поезії слухачам подарували Кошкалда Г.В. та Нечитайло М.Я., які прочитали свої вірші про рідне місто Решетилівку, а  Пасічний Л.Г. підготував  для присутніх гуморески на актуальні для українців теми.

    Решетилівка вишиванками цвіте

          17 травня українці відзначили міжнародне свято - День вишиванки.


        Решетилівщина – край гобеленів та вишиванок.  Рослинний килим та вишивку білим по білому занесено до Національного переліку нематеріальної спадщини України.

          Жителі нашої громади у вишиванках зібралися на свято, яке організували і провели працівники Решетилівської  центральної міської бібліотеки.

 

Юні читачі бібліотеки, учні 3-го класу Решетилівської ЗОШ І ст. виконали композицію «Решетилівка вишивана».

У виконанні дорослих користувачів міської книгозбірні прозвучали поетичні рядки присвячені вишиванці.

Відбулася святкова фото сесія присвячена Дню вишиванки.

 

«Гіркий присмак Чорнобиля»

 

        В кінці квітня у читальній залі бібліотеки  відбулося засідання Університету ІІІ-го віку районного територіального центру на тему «Гіркий присмак Чорнобиля», на який  запрошені учні Решетилівського професійного художнього ліцею.

      У другій частині заходу – екологічного турніру «Зберігати, а не споживати», який був присвячений Дню довкілля та Дню Матері-Землі, відбулися змагання між командою молодих, енергійних учнів ліцею «Совушки» (капітан Мінєєва Руфіна) та командами «Червона горобина» (капітан Олефір М.І), «Сірі сойки» (капітан Гайдар В.І.), які складалися з досвідчених людей поважного віку. 

«Здоров’я і спорт поруч ідуть»

        

      Під час проведення заходу зацікавила і пожвавила молодих відвідувачів і бібліотечна гра «Гімнастика для розуму і не тільки», яку провела завідуюча відділом обслуговування Яресько М. В ході гри учні поділилися на команди та енергійно подорожували відділами книжкового фонду у пошуках потрібної книги. Переможців гри нагородили гучними оплесками.

 

До Міжнародного дня птахів

      

      Міжнародний день птахів — інтернаціональне екологічне свято, яке щорічно відзначається 1 квітня, після підписання в 1906 році Міжнародної конвенції по охороні птахів в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера».
       Відзначення Дня птахів збігається з часом їх повернення додому. Саме в цей час, в очікуванні пернатих, розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкувалося, також, як прихід весни. Епіграфом виставки стали слова Конфуція: «Боги дали нам птахів, щоб ми бачили кожний день, що таке краса. Проте ми рідко дивимося в небо і забуваєм про красу й свободу».
Про птахів, які підлягають охороні, читачі можуть дізнатися  з Червоної книги України. Інші книги ознайомлюють з різноманіттям пташиного  Виставка доповнена статуетками, картинами із  зображенням різноманітних птахів.

 

 

1,2,3,4,5