Всеукраїнський дитячий шаховий турнір

   З 3 по 7 липня в приміщенні Решетилівської центральної міської бібліотеки проходить відкритий Всеукраїнський дитячий шаховий турнір «Решетилівка 2018» за сприянням голови обласної ради Біленького О.Ю. та народного депутата України Герасимова А.В.
   На старт змагань вийшли 24 учасники віком від 7 до 12 років з чотирьох областей України: Полтавська (м. Полтава, м. Решетилівка, м. Лубни), Дніпропетровська (м. Дніпро), Київська (м. Ірпінь) та Луганська (м. Старобільськ, м. Луганськ).
   На турнір діти прибули зі своїми тренерами та батьками, які підтримують та наставляють малечу на перемогу.

     До складу суддівської колегії увійшли: президент Полтавської обласної федерації шахів, арбітр ФІДЕ Щербов Г.А., віце-президент Полтавської обласної федерації шахів Малимоненко Ю.Б. та заступник головного судді, головний організатор турніру – Невмержицький М.І. (суддя 1 категорії). Михайло Іванович докладає чимало зусиль для розвитку та поширення серед підростаючого покоління такого виду спорту, як шахи.

 

     На відкритті турніру був присутній начальник відділу освіти, спорту, культури та туризму Король І.І. Він висловив думку про те, що приємно проводити змагання такого рівня саме в нашому місті, побажав юнакам і дівчатам перемоги та нових звершень.
     5 липня для всіх учасників буде організована екскурсія визначними місцями м. Полтави. 

     Підсумки командного турніру буде оголошено 7 липня. На переможців чекають медалі, грамоти і грошові винагороди.

1,2,3,4