Найвеличніше і, без перебільшення, найзначніше свято українства - День державної незалежності України. Того історичного дня, 24 серпня 1991 року, Україна стала самостійною, стала творцем власної долі, а нам підтверджено горде ім'я - українці.                                             

В переддень цього свята в Потічанській СБФ разом з Потічанським СБК проведено історико - літературну годину «Новий день над Батьківщиною». Присутні прослухали цікаві історичні факти про Україну, лунали патріотичні пісні, переглянута книжкова виставка «Держава славна – Україна».

          

 

   

 

 

Потічанська сільська бібліотека - філія

 

Безпека руху - це закон життя

"Безпека руху - це закон життя" - під такою назвою в Потічанській СБФ пройшла виховна година. Присутні, учні нашої школи, дізналися коли і ким були запроваджені правила дорожнього руху, навіщо використовують дорожні знаки, розмітку. Пізнавальним та цікавим доповненням розповіді був мультфільм та кросворд, який розгадували гуртом. Велика подяка вчителю початкових класів Ярченко А. В. за підтримку в проведенні заходу.

  

 

 

 

 

Земля наш спільний дім

Сучасне екологічне становище, яке склалося на території України, у тому числі й на Решетилівщині, потребує оздоровлення, контролю за станом довкілля та раціонального використання природних ресурсів. Охорона природи – обов’язок кожної людини.
Учні місцевої школи завітали до Потічанської СБФ з екологічною акцією, під час якої присутні ознайомилися з правилами сортування та збирання сміття, переглянули літературу, представлену на книжковій виставці «Земля наш спільний дім». 
Учасники висловлювали свої думки щодо збереження навколишнього середовища: якщо кожен із нас прибиратиме сміття за собою, піклуватиметься про природу, не забуватиме гасити вогнища, то екологічний стан нашої країни, міста та села буде кращим.

  

 

 

 

Щедрий Вечір

Споконвіку, напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір-веселе українське свято з обрядами, забавами. В ніч під старий Новий рік, майже по всій Україні традиційно ходили гурти ряджених – молодіжні ватаги, які щедрували й водили «Маланку».

До нашої бібліотеки також завітала весела ватага з щедрівками, «Маланкою», «козою», з побажаннями щедрого року.

Дуже добре, що в нашому селі відроджуються українські традиції і школа бере безпосередню участь в цьому.

Хочеться подякувати учням які брали участь в вітанні та їх наставникам Ївко В. М. та Русаковій Н. М.

 

 

 

 

«Іде святий Миколай»

День Святого Миколая - улюблене свято малечі. Адже саме в цей день збуваються найзаповітніші дитячі мрії та сподівання.

В переддень цього свята до Потічанської СБФ завітали маленькі гості - вихованці дитячого садочка на виховну годину «Іде святий Миколай.»

Виховання поваги до звичаїв і традицій, бажання творити добро – головна тема нашого заходу. Дітки в ігровій формі розповідали про свої добрі справи, про мрії, про подарунки які б хотіли отримати, розказували віршики про зиму та зимові свята. З задоволенням подивилися повчальний мультфільм про хорошу поведінку.

В бібліотеку вихованці дитячого садочка подарували малюнки про Миколая, Новий рік, а взамін отримали смачні подарунки.

Велика подяка вихователю дитячого садочка Назарчук Л. В., та її помічниці Боржов О. В. за допомогу в проведенні заходу.

 

 

 

 

1  2  3

Вгору