Решетилівська міська бібліотека - філія №2

 

Великий талант вимагає великої працелюбності

    В міській бібліотеці – філії №2 відбувся загальносистемний захід - творча майстерня «Великий талант вимагає великої працелюбності», присвячений майстриням – вишивальницям решетилівщини. Його учасниками стали жителі мікрорайону та місцеві майстрині Лідія Іванівна Сальнікова і Тамара Миколаївна Петренко. Бібліотекар І.О.Вовк розповіла про жінок решетилівського краю, для яких вишивання стало невід’ємною частиною життя, що народилося з любові до рідної землі, навколишнього світу та з потреби не тільки бачити красу, а й творити її власними руками. Присутні із цікавістю ознайомилися з виставкою, оформленою в бібліотеці, на якій представлені вишиті рушники, картини, сорочки, килим, серветки. Це і сучасні вироби і ті, що вже мають свою історію, адже кожна жінка принесла з собою вишиту сімейну реліквію, створену руками мами чи бабусі. Перегляд вишиванок супроводжувався розповіддю про кожну вишиту річ. Лідія Іванівна, яка вишиває чудові картини бісером, провела майстер – клас для присутніх. Користувачі бібліотеки мали можливість обмінятися враженнями, висловити своє захоплення та отримати задоволення від приємного спілкування.

                                                                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

До уваги користувачів селищної бібліотеки №2 цікаві книжкові виставки, краєзнавчий та дитячий куточки, колекція старовинних вишиванок. Різні за віком відвідувачі сільської бібліотеки виберуть тут цікаву книгу, а наймолодші після відвідин бібліотеки залишають, як відгуки про прочитані книги, свої малюнки, з яких Ірина Олексіївна створила цілий вернісаж.

 

 

 

   

На свято до Дня української писемності та мови в   бібліотеку завітали учні місцевої початкової школи. Їх увазі була запропонована презентація творів В. Сухомлинського, В. Нестайка, Н. Забіли та інших авторів. Також відбувся конкурс на краще декламування української поезії. Переможцем став Саша Петренко з віршем Т. Г. Шевченка «Заповіт»


Вгору