Шевченківська бібліотека

 

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки у приміщенні бібліотеки підготовлена книжкова виставка. Користувачі - діти готуються до онлайн-конкурсу читання віршів.

 

Продовжується перереєстрація користувачів Шевченківської сільської бібліотеки. Бібліотекар відвідує стареньких, які не можуть самостійно прийти до книгарні, здійснює обмін книг.

        

Хворобу краще попередити, ніж лікувати.

Сьогодні бібліотекарем Шевченківськоїй СБ Кулик Т.Г. було проведено ряд бесід на тему "Інфекційні хвороби - виклик часу" . Розглядалися питання:
- Як правильно користуватися медичними масками
- Фейки про коронавірус
- Засоби гігієни , найбільш помічні при інфекційних хворобах
З малятами дитсадка проведено практикум "Чхаємо правильно". "Види серветок для індивідуального користування"

 

 

 

Бібліотечний фонд на допомогу у підготовці до ЗНО

Незабаром ЗНО! Учні 11 класу Шевченківської ЗОШ І – ІІІ ст. у пошуку матеріалу з історії завітали до місцевої сільської бібліотеки. Спілкування з друкованою книгою для сучасних «просунутих» користувачів виявилося цікавим і корисним. Дякуючи наполегливості вчителя історії Тернієвської Н.І., діти опрацювали задану тему саме за допомогою книги. Консультація бібліотекаря «З чого почати пошук книги ?» допомогла знайти відповідний матеріал.

   

 

 

Тамілу Григорівну Кулик знають і шанують односельці різного віку, бо таки культура в селі тримається на її тендітних плечах. Для малечі вона організує і проведе дитячий ранок чи літературну гру, для молоді – змістовну інформгодину, а для дорослих користувачів – різноманітні заходи по популяризації книги. А взагалі, заходи, що проводить бібліотекар, відвідують сім’ями. Таміла Григорівна згуртувала навколо себе закоханих у книгу людей: зустрічаються, спілкуються, обговорюють, обмінюються власними книгами.

 

 

 

 

 

Бібліотечні новини

Шевченківською бібліотекою для місцевої дітвори проведено розвагу «Чому курчата захотіли вчитися». Активними були і батьки, і глядачі, а маленькі артисти порадували віршиками, пісеньками і веселими таночками.

Бібліотека дбає про те, щоб школярі у вільний час не нудьгували, а проводили його з користю. Ось і недавно відбувся конкурс загадок «Є від загадки ключі». Учасники виконали домашнє завдання – самі підготували по 2-3 загадки та відгадували ті, які запропонувала  Надія Іванівна Бурдіна, вчитель Шевченківської школи.

Ніби легка робота – відгадувати загадки, але інколи було важко, знадобилася логіка. Так як у загадці про вовка, козу й капусту – довелося відгадувати практично. Але, як говорять, якщо є загадка – то є й відгадка.

У День Державного Прапора України бібліотека запросила своїх користувачів взяти участь у патріотичній акції. Сільським бібліотекарем для них проведена інформхвилинка «Наші символи». Присутні із задоволенням і гордістю  позували для світлин, адже всі мали чудовий настрій  та були одягнені у однакові патріотичні футболки.

Спілкування користувачів у День Незалежності продовжив бібліотечний уікенд «Єдина Україна». Кожен учасник отримав частину пазлу-розмальовки, всі разом весело розмальовували, спілкувалися,  співали. А коли закінчили розмальовувати, об’єднали усі частини пазлу і утворили карту України.

 

 

 

 

Вечір - портрет "Мої роки – моє багатство"

 

 Актив бібліотеки вітає нашого шановного Івана Васильовича з 80-річчям ! Наш колектив подарував Івану Васильовичу щирі слова від сільського голови Ніни Михайлівни, душевну пісню та улюблений танець. 

  


 Бібліотекар  знайомить з новими книгами і журналами дітвору..

 

 

 

 

Вгору