Шамраївська бібліотека

 

 

 

Користувачі бібліотеки, члени клубу за інтересами «Відчиняє двері казка» зібралися на чергове засідання для створення поробок своїми руками з кольорового паперу.

 

       

 

 

*******

 

 

      21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – у нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Дзвенить, співає рідна мова на вустах і в люблячих серцях українців. Ми горді тим, що звемося українцями, а мова наша так красиво і велично звучить на весь світ. Разом з користувачами 1-7 класів сільською бібліотекою проведено флешмоб «Я розмовляю українською, а ти?».

 

Закружляла в небі осінь золотава

 

     Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. Про цю чарівну пору року можна розповідати багато, але краще це зробити мовою поезії, яка спроможна подарувати відчуття гармонії та прищепити увагу до краси навколо.

 

 

Чарівна осінь,ніби казка,

І дивовижні кольори.

Тепленька сонечкова ласка,

Небесна синява згори…

А краєвиди –неймовірні,

Аж просто серце завмира.

Пастельні кольори чарівні

Дарує осені пора.

 

   

 

   Разом з учнями 5 класу Соляник Альбіною, Павленком Віталієм та Ботнар Міленою вирішили зробити ось таку осінню виставку.

 

 

Всеукраїнський день бібліотек

 

    На Всеукраїнський день бібліотек користувачі завітали до улюбленої сільської бібліотеки, щоб привітати із святом один одного та бібліотекаря М.В.Левчук. Затишна бібліотека зустріла їх святковим настроєм та цікавим заходом – книжковим калейдоскопом «Бібліотека + читач: глядач, який читає». В ігровій формі дітей ознайомили з правилами користування бібліотекою, авторами та героями улюблених творів, новими надходженнями книг та періодичних видань.

 

 

 

 

День визволення Полтавщини

 

Користувачі сільської бібліотеки взяли участь у патріотичному квесті «Мій край, моя родина  - наша славна Полтавщина», присвяченому  76 річниці визволення Полтавщини від нацистських окупантів. Дві команди змагалися на локаціях «Історична», «Краєзнавча», «Екологічна». Серед завдань було складання карти області з фрагментів на швидкість, розгадування кросвордів та ребусів, вікторина. Позитивних емоцій додало саме місце проведення заходу – різнобарвний осінній ліс.

 

 

 

                                                                                       

Левчук Мар’яна Василівна – бібліотекар Шамраївської сільської бібліотеки. Оскільки бібліотека знаходиться в місцевій школі, то найчастіші її відвідувачі – непосидючі, до всього цікаві дітлахи та поважні старшокласники.

 

      Перше наше знайомство з книгою відбувається, коли ми, іще маленькими, розглядали малюнки. Потім нам мама та бабуся, тато та дідусь читали перші казки. І, нарешті, навчившись читати самі, вже ніколи не розлучаємося з книгою. Читаючи книги, завжди дізнаємося про щось нове, цікаве, незвичне і захоплююче. Розкривати фонд  Шамраївської сільської бібліотеки, популяризувати книгу серед жителів місцевої громади допомагають різноманітні книжкові виставки, літературні ігри, уроки здоров’я, краєзнавчі подорожі, дитячі ранки, пізнавальні години.      

 

 

Шамраївська сільська бібліотека була і залишається острівцем збереження національної культури, народних традицій і звичаїв, історії свого села.  

В книгозбірні цвітуть вишиванки!

Маків цвіт і барвінку краса,

Ніжний хрестик калини й любистку –

Глянеш – щиро радіє душа!

     Родинне свято «Сорочка біла, вишита з піснями». 

     

 

 

 

 
 

 

 

Тісно співпрацює бібліотекар з педагогічним колективом, є помічником у проведенні виховних заходів.

Майстер – клас  "Подарунок для матусі"

 

 

 

 

Гра - вікторина  «Мовний дивограй»

В нас українська мова промениста,

Доступна, лагідна, весела і дзвінка.

Багата, як земля, джерельно - чиста

І тепла, наче мамина рука.

Вона дзвенить у срібному джерельці,

У дивних квітах, у дзвінкій росі.

Вона живе й співа в моєму серці,

Її ми дуже любимо усі.

 

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Бібліотекар Шамраївської СБ для учнів 5 - 9 класів провела гру - вікторину «Мовний дивограй».

 

   


           

 

 

 

Вгору