Завітайте до світлиці на Різдвяні вечорниці! 

     Відтворювати традиції українського народу, популяризувати народознавчу літературу - мета працівників Решетилівської ЦМБ  та територіального центру, які    організували для ветеранів праці народознавчий захід  «Завітайте до світлиці на Різдвяні вечорниці».

 

 

 

  

       Щирими новорічно-різдвяними привітаннями, смачними подарунками до святково столу для людей поважного віку привітали голова Решетилівської районної ради Сергій Колотій, голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця, директор Решетилівського РТЦ  Жанна Сутула.

 

 

 

 

 

Родинне свято

«До нашої родини прийшов Миколай на гостину»

 

          19 грудня в читальній залі відділу обслуговування дітей міської бібліотеки в затишній і теплій атмосфері пройшло родинне свято «До нашої родини прийшов Миколай на гостину» з учнями 2 класу Решетилівської гімназії, класний керівник Бодня Л.М.

         Мета дійства - допомогти дітям і дорослим побачити красу навколо себе, бути уважними до людей, та маленьких речей. «Кожен із нас може бути помічником святого Миколая і допомогти уважніше ставитися одне до одного, дарувати любов, помічати довкола себе опале листя, перший сніг, дрібненькі сніжинки – і милуватися цією красою, дякувати Богові за те, що Він нам дає», наголосила Алла Іванівна, бібліотекар читальної зали.

 

  

          На родинне  свято завітав знаний  художник декоративно-ужиткового мистецтва, знаний  не тільки в Україні, а й закордоном - Пілюгін Євген, який показав майстер-клас малювання сніжинки пензлем.

       

  

             Школярі  підготовили та показали для присутніх свята вміння читати вірші та співати пісні про Миколая.

            Продовжилось святкування конкурсами та вікторинами. Найрадіснішою хвилиною для дітей був фуршет, організований батьками та працівниками бібліотеки.

        Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали  присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Правові читання «Молодь і право»

      В Решетилівській центральній міській бібліотеці проведені заходи в рамках Всеукраїнського тижня права та реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я маю право». Цього разу в читальну залу завітали учні 9 – Г класу, класний керівник К.М.Ігнатенко, на правові читання «Молодь і право».

 

 

  

 

 

Правовий калейдоскоп «Єдний критерій істини – закон»

         В рамках Всеукраїнського Тижня права в  читальній залі міської бібліотеки проведений правовий калейдоскоп , на який запрошені  учні 32-ї та 33-ї групи ДНЗ «Решетилівський професійний ліцей ім. І.Г.Боровенського».

          З повідомленням «Запобігання та протидія дискримінації в Україні» перед молодими людьми  виступила головний спеціаліст відділу Решетилівського бюро правової допомоги І.О.Федорова. Учні дізналися, що таке дискримінація, в яких формах вона може проявлятися, як на неї реагувати, що відстояти свої права.

      Про  торгівлю людьми  -  злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної , йшлося в інформаційному повідомленні фахівця із соціальної роботи Решетилівського районного центру у справах сім’ї, дітей та молоді О.Л.Вовк «Торгівля людьми - порушення прав людини».

      Бібліотекар відділу обслуговування користувачів О.Рагуліна презентувала юним читачам книжкову виставку «Права громадян».

Година мужності

"Революція Гідності і Свободи: історія і сьогодення"

       21 листопада -  День Гідності та Свободи. Українську  державу і народ змінили дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою  гідність,  прагнення до свободи.

       Бібліотекар  читальної зали відділу обслуговування дітей А.Чеверденко розповіла про хід подій на Майдані в ті дні, про те, як українці зробили свідомий вибір, коли перебороли страхи і взяли на себе відповідальність за долю країни.

       Діти, затамувавши дихання, переглянули документальні кадри про ті події, вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні та воїнів загиблих під час АТО.

 

 

«Слово! Ти твердая крице!».

      В читальній  залі Решетилівської центральної міської бібліотеки відбулося засідання клубу за інтересами «Ріднокрай» та літературно-мистецької вітальні «Калинові дзвони» відділення денного перебування територіального центру, присвячене Дню української писемності та мови під назвою «Слово! Ти твердая крице!».

  

  

           Ведучі заходу – завідуюча відділу обслуговування користувачів ЦМБ М.Яресько та  соціальний працівник терцентру Л.Біленька, надали слово гостю, запрошеному на свято – талановитому журналісту, редактору районної газети «Решетилівський вісник», члену Національної спілки журналістів України, лауреату літературно-мистецької премії ім. І.П.Котляревського І.І. Цигану. Наш земляк  розповідав про свій творчий шлях, про зустрічі з неординарними творчими особистостями: О.Дмитренком, Н.Баклай, М.Степаненком. Особливо зацікавив присутніх той факт, що саме Олексій Дмитренко, з великою долею ймовірності, був героєм «Пісні про рушник» А.Малишка.

      Від ліричного до веселого настрою спонукав виступ Леоніда Пасічника – неперевершеного читця гумористичних творів. На прохання присутніх він зачитав і безсмертний твір П.Глазового «Кухлик».

  

 

«Народ мій є! В його гарячих жилах козацька кров пульсує і гуде!».

      Під такою назвою в читальній залі центральної міської бібліотеки відбувся розважальний захід, присвячений Святій Покрові, Дню українського козацтва та Дню захисника України.       

 

 

День права «Насильству – СТОП!»

 

З метою привернення уваги молоді до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насильницьких дій,  працівниками Решетилівської центральної міської бібліотеки спільно з спеціалістами правоохоронних органів та соціальних служб  проведений День права «Насильству – СТОП!». Цього дня на зустріч з правоохоронцями до бібліотеки запрошені першокурсники Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського.      

1,2,3,4,5 

 

Вгору