Михнівська бібліотека

 

Патріотичні заходи в бібліотеці

Цікаво і змістовно в Михнівській сільській бібліотеці відбулися заходи до Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України. Це флешмоб   «Майорить наш прапор гордо!», вікторина «Чи знаєш ти історію України?» і святкова програма «Ми незалежні і щасливі!». Серед учасників найактивнішими були молодші користувачі бібліотеки та учасники клубу за інтересами «Кругозір».

 

 

   

 

 

      В  приміщенні Михнівської школи-сад в центрі с.Михнівка розташована  сільська бібліотека. Бібліотекарем працює Надією Миколаївною Кучерук.  В бібліотеці завжди затишно і цікаво,  як малечі так і дорослим. У  бібліотеці затишно, акуратно розставлені книги на полицях стелажів, прикрашають  бібліотеку  старовинна  вишивка та багато квітів.

 

 

      В тісній співпраці сільського бібліотекаря, завідуючої сільським клубом Василенко А.С., педагогічного та учнівського колективів Михнівської та  М’якеньківської шкіл,  дитячого садочка «Вишенька». проводяться цікаві заходи.

 

    

 

 

 

 

 День Святого Валентина 

 

 

 

Книжкові виставки привертають увагу користувачів своїм оформленням та наповненням. А із стенду «Бібліотека інформує» можна дізнатися про нові надходження до фонду, релігійні та державні свята, літературні цікавинки.  

 

                                                                                                                                                                           

свято "Мамине серце добре і щире"

   

 

 

 

Вгору