«Над рідним краєм пісне продзвени,

прослав ти наше селище багате.

Шановні друзі, любі земляки!

Ми щиро вас вітаємо на святі!

Краю мій коханий,

золото вербове, небо твоє ніжно-голубе.

Рідна Україно, земле колискова,

обіймаю піснею тебе…»

    6 травня вулиця Покровська перетворилася не просто у виставку та ярмарок – продаж мистецьких виробів, а на величезну країну розваг і відпочинку для дітей та дорослих. У людському морі, що розлилося вулицею – здивованому, враженому, співочому, танцюючому, обідаючому, весело відпочиваючому і рідко байдужому, розташувалися невеликі «острівки» територіальних громад. І чого тільки не було на цих «острівцях» - господині пропонували різні смаколики: шашлики, домашню ковбасу, картоплю по- селянськи, деруни, пиріжки з різними начинками, вареники, пампушки солоні та з часником, короваї, пироги, тістечка, цукерки, бублики, узвари, медовухи, різні напої кріпкі і не дуже.

    Вишивані рушники, сорочки, сукні, сумки, серветки, скатерті, вироби з глини, дерева, металу, картини, іграшки, ляльки - мотанки, витинанки - багато різного краму, виготовленого власноруч, з любов’ю приваблювали до себе поціновувачів краси.

    Було багато що показати вибагливим очам гостей «Решетилівської весни», чим вразити, здивувати і навіть нагодувати.

    Тішили серця українські пісні, які звучали у запису і у виконанні творчих колективів Решетилівщини.

    Концертну програму підготували не лише місцеві аматори, а й гості – народний вокальний колектив «Горицвіт» Радалівського СБК Глобинського району та вокальний ансамбль «Варварочка» Варварівського СБК Карлівського району.

 

 

1,2,3,4,5,6

Вгору