Глибокобалківська бібліотека

Вшанували ліквідаторів Чорнобильської аварії

Чорнобиль учора, сьогодні, завтра… Минув час та наслідки цієї екологічної катастрофи, що стала трагедією для всього людства, ще довго будуть відчутні. 

Справжніми героями є люди, які ціною власного життя та здоров`я ліквідовували наслідки аварії. Багато з них уже пішли у вічність, живим же віддаємо шану і повагу, розуміючи важливість їхнього вчинку.

Сільський бібліотекар разом  із вчителем та учнями молодших класів відвідали учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Нетребка Олександра  Сергійовича разом із дружиною, його вірною супутницею і підтримкою по життю. Завітали також і до вдови учасника ліквідації  аварії  Убийвовк Валентини Олексіївни, яка не стримуючи сліз згадує чоловіка, якого більше двадцяти років немає поруч.  Низький уклін усім ліквідаторам  за їх працю, а також їхнім рідним, які завжди були надійною підтримкою. 

 

 

 

Цікавинки в роботі сільської бібліотеки

      В 2019 році  бібліотека розпочала свою роботу із заходу, який зібрав широке коло користувачів - калейдоскопу різдвяних свят «Кутя  Cвятвечера багата і на Різдво щаслива хата». Гостей вітали вихованці Глибоко-Балківського НВК, а господині свята, сільський бібліотекар Доля Л.М. та вчитель молодших класів Лисяк Л.А. частували смаколиками. Всі звичаї та традиції нашого народу ми цінуємо, вивчаємо та продовжуємо.

     Із новинками  періодики  користувачі знайомляться на виставці «Нові видання – нові зустрічі». Різні категорії читачів знаходять тут інформацію для себе: цікаві та пізнавальні журнали для дітей різного віку, любителям рукоділля, тим, хто прагне завжди бути в курсі подій у країні та світі.

      Продовжує роботу клуб за інтересами «Корисне дозвілля». Бібліотечний куточок, оформлений для залучення дітей до корисного проведення дозвілля має особливу популярність – є можливість почитати, розгадати ребуси чи кросворди, зробити виріб власноруч.

      Для молодших школярів  проведено годину спілкування «Правила поведінки з незнайомими людьми». В невимушеній атмосфері, на прикладі героїв казок сільський бібліотекар та вчитель молодших класів розповіли дітям про можливу небезпеку спілкування із незнайомими людьми. Діти із задоволенням брали участь у розгляді конкретних ситуацій, відгадували героїв та назви казок.

    В Глибокобалківську сільську бібліотеку на презентацію краєзнавчого куточка «Наші обереги»  запрошені учні 2 та 3 класів. Діти з цікавістю розглядали експонати, вишиті  рушники, подаровані бібліотеці місцевими майстринями та вишиті портрети видатних людей Полтавщини, створені за ескізами Григорія Кисіля. Бібліотекар ознайомила присутніх з біографією та творчою спадщиною педагога, заслуженого майстра народної творчості України,  славного великого патріота нашого краю Григорія Олексійовича Кисіля, світла пам'ять про якого залишиться в серцях вдячних земляків.

 

    Щоб підтримати  сільську бібліотеку, діти вкотре взяли участь у акції «Подаруй бібліотеці книгу». Цього разу бібліотечний фонд поповнився книгою «Діти Козацької Матері», збірником  гостросюжетних історико - пригодницьких творів про дітей Козацької Матері - славних, сміливих, завзятих хлопців, які пліч – о – пліч з дорослими боролися проти поневолювачів за свободу України в часи Запорозької Січі. 

                                                                                                                                                                                                                              

 

1,2