Дорослим користувачам і дітям  бібліотекар пропонує книги та періодичні видання, участь у підготовці та проведенні масових заходів, екскурсії до бібліотеки. Цікаво відбулися година екології «Збери гербарій», бібліотечний урок «Значення книги у житті людини», історичний екскурс «Жіночі постаті в історії України», година цікавих повідомлень «Енциклопедія рослин», інформаційна година «У світі тварин». До уваги користувачів дитячий куточок «Друзі природи» та релігійний куточок «Віра рятує душу».

     На відзначення 25 – річниці Дня незалежності та Дня прапора для учнів ЗОШ І – ІІ ступенів бібліотекар Лілія Піхуля, вчителі Алла Ярченко, Людмила Назарчук   провели патріотичну годину «Нині свято нашого народу – свято України, її роду», історичну розвідку «Державний прапор – прапор дивоцвіт».      

      Весело та гамірно в бібліотеці на заняттях клубу за інтересом «Джерельце». Учасники клубу, молодші користувачі бібліотеки, на цих заняттях малюють,  ліплять,  вчаться висловлювати думки про прочитане та спілкуватися.  

     

А ще юні користувачі із задоволенням відвідують «Бібліотеку під відкритим небом» на дитячому спортивному майданчику, де читають і слухають книги, займаються воркаутом.  Нещодавно тут проведено годину здоров’я «Ми друзі здорового способу життя».

    

 

Бібліотека – територія спілкування

 

 

Серед людей книга і бібліотека користуються  віддавна шаною і любов’ю, адже знання багатьох поколінь зібрані саме тут. Сьогодні це інформаційні, культурні, освітні заклади на селі. І Потічанська сільська бібліотека не  виняток.

В травні в бібліотеці пройшов екологічний урок «Людина. Екологія. Довкілля» для учнів 1 – 7 класів. Крім правил поводження людини в навколишньому середовищі, співіснування з ним, здорового харчування, заслухано звернення планети Земля до людини.

Самим активним читачем в бібліотеці є діти. Для них був проведений «День цукерки». Читачі завітали до бібліотеки з поробками з фантиків від цукерок, своїми малюнками, віршами, а саме головне з веселими очима та гарним настроєм. Слухали історію появи цукерки, їли фініки, які свого часу теж вважали солодощами, розповідали різні пригоди з власного життя  та життя своїх друзів. Кожна дитина отримала гостинець – цукерки, які продає «наша» тьотя Люба – Любов Петрівна Федірець, приватний підприємець, депутат сільської ради. Від нас їй щире «Дякуємо». А 1 червня бібліотека разом з Потічанською ЗОШ І – ІІ ст. запрошує своїх маленьких друзів взяти участь в конкурсі малюнка на асфальті «Дитинство – це гомін усюди».

Вітаю педагогічний, учнівський колектив Потічанської ЗОШ І – ІІ ст. із закінченням навчального року і дякую за співпрацю.

Не забуває бібліотека і про своїх дорослих читачів. Разом із завідуючою сільським будинком культури Пустовіт І.В., депутатським корпусом сільської ради, очолюваним сільським головою Гайдарем В.М. та колективом аматорів художнього співу, під керівництвом Піхулі Л.М. бібліотека брала участь у вшануванні пам’яті загиблих в роки Великої вітчизняної війни тавідзначенні Дня матері в с. Миколаївка. Односельцям були запропоновані книжкові виставки «Жінка - мати» та «Полтавщина в роки Великої Вітчизняної війни». Вклоняємося до землі живим учасникамстрашної війни та вічно збережемо пам’ять про подвиги загиблих.

Переймаючись інтересами своїх користувачів бібліотека проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Дякуємо аматору – садівнику Торгало С.М. за подаровані підшивки журналів «Наша дача», «Дім, сад, город», «Огородник».

Запрошуємо всіх жителів сільської громади скористатися послугами нашої бібліотеки, новими книгами, журналами та газетами.

 

 

 
 
1   2   3

 

Вгору