Бібліомандри «Китай: дивовижна країна чи цілий світ»

У читальному залі центральної міської бібліотеки цікаво та змістовно пройшли бібліомандри «Китай: дивовижна країна чи цілий світ». Читачі старшого віку, запрошені на захід, дізнавалися цікаві факти про Піднебесну в ході вікторини «Чарівний капелюх», прийняли участь у «мандариновій естафеті», записували свої мрії на «китайському згортку», танцювали з віялами. Бібліотекар О.Рагуліна провела для присутніх майстер-клас з виготовлення паперової мишки - символа нового року за китайським календарем.

Особистими враженнями про Китай поділилася вчителька англійської мови О.Власюк, адже вона неодноразово відвідувала його. Надзвичайно цікавою була її розповідь про медичне обслуговування, особливості побуту, ставлення до природи в цій азіатській країні.

Під звуки традиційної китайської музики учасники заходу пригощалися зеленим чаєм та смаколиками, а закінчився захід фото сесією біля виставки-інсталяції «Китай: країна повна чудес».

 

 

Інформаційно – правова мозаїка «Насилля
серед підлітків: причини і наслідки»

9 грудня, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», в Решетилівській центральній міській бібліотеці була проведена Інформаційно – правова мозаїка «Насилля серед підлітків: причини і наслідки». На захід були запрошені учні 22 групи Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського, фахівець безоплатної правової допомоги в Решетилівці О.В. Шкурупій, фахівець Решетилівського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Полтавській області О.Ю.Требух, інспектор ювенальної превенції Решетилівського відділення поліції М.С.Козир та начальник служби у справах дітей Решетилівської РДА Ю.А.Гмиря.

Присутні дізналися, що дати початку і завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини. Запрошені фахівці наголосили, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини і призводять до відповідальності.

Учням розповіли про установи, які працюють в напрямку попередження насильства. На завершення заходу ліцеїсти отримали інформаційні буклети «Світ без насильства».

  

 

1 2

Вгору