До 150 - річчя від дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці, поетеси, перекладачки і громадської діячки сільський бібліотекар Людмила Доля запросила своїх користувачів у поетичний круїз «Довго щирими сими словами, до людей промовлятиму я». У бібліотеку завітали постійні користувачі – учні 3 класу, які проявили старання і добре підготувалися до заходу. Діти декламували вірші Лесі Українки та представили міні проект

«Знайомтесь, це…Я, а це – Леся Українка».

 

*********

Різдвяні традиції рідного краю

          З традиційними колядками та щирими привітаннями завітали учні Глибокобалківської ЗОШ І - ІІ ступенів та вихованці дитячого садка «Малятко» до працівників молочно - товарної ферми ІМК ТОВ «Бурат - Агро». Сільський бібліотекар Доля Людмила Миколаївна та вчитель молодших класів Лисяк Людмила Анатоліївна разом із дітьми  провели етнографічну розвідку щодо різдвяних традицій рідного краю. Результати цієї роботи лягли в основу нашого святкового дійства. Колядкова пісенна поезія багата і різноманітна, має глибоке і міцне коріння в історії українського народу.

       Господарі щиро подякували та щедро обдарували юних колядників солодкими гостинцями. Ведучий спеціаліст, зоотехнік господарства Стратічук С.В. побажала всім присутнім здоров’я, добробуту та миру , а дітям – ще й гарного навчання. До цих побажань приєдналася завідуюча фермою  Баранова Н.Г.

        «Слава в вишніх Богу і на землі мир !..» - саме так  возвістили Янголи роду людському  про народження Спасителя. Дай , Боже, щоб мир перебував у наших душах, щоб мир настав на нашій благословенній українській землі. «Христос народився! Славімо Його!»  

 

  

                                                         

Бібліотека - ключ до всіх знань,

ключ доступний кожному.

Завдання бібліотекаря - навчити читачів користуватися цим ключем і використовувати його в своєму житті. Задля позитивного результату в цьому напрямку, бібліотека тісно співпрацює зі школою, шкільним колективом, батьками.  Наша співпраця спрямована на навчальний, виховний та культурний розвиток читачів-дітей.

 

 

1,2

Вгору