10 жовтня до Інтернет-центру Решетилівської міської бібліотеки завітали школярі 4-х класів групи продовженого дня з учителем Пробийголовою Л.Ю. на захід «Права та обов’язки дітей» у рамках проекту «Я маю право».

          Завідуюча відділом «Інтернет-центром» Стеценко Ю.В. проінформувала учнів про те, які бувають права дітей, які обов’язки треба виконувати, щоб не мати проблем та жити у злагоді із законом та людьми.

 

          Захід доповнили цікавим мультфільмом навчального характеру «Казки читай – порушень не допускай», де висвітлювалися порушення тих чи інших прав. Діти активно долучалися до обговорення, а заступник начальника відділу Решетилівського бюро правової допомоги Шкурупій О.В. доступно роз’яснював присутнім по кожному правопорушенню.

 

          Для гостей кінозалу було оформлено книжкову виставку «Юним про право, право за юних», де представлено літературу правознавчої тематики.

 

 

**********************************************************************************

 

10 липня завідуюча відділом Інтернет-центр провела захід «Кримінальні злочини та відповідальність за них» у рамках проекту «Я маю право» разом з начальником Решетилівського районного сектору з питань пробації, капітаном внутрішньої служби Варвянською Т.М. та умовно засудженими, які перебувають в даний час на обліку.

 

На початку заходу Стеценко Ю.В. розповіла про злочини та їх класифікацію за ступенем тяжкості, а також повідомила, яку відповідальність нестимуть правопорушники за окремі види злочину. Присутні на конкретних прикладах визначали, чи наставатиме кримінальна відповідальність у тому чи іншому випадку, аналізували наведені ситуації та визначали наявність злочину і його склад.

 

Стеценко Ю.В. Стеценко Ю.В. окремо наголосила на важливості конституційної норми статті 68: «Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності». Наприкінці бесіди присутні переглянули відео «Життя засуджених в місцях позбавлення волі». Захід доповнила книжкова поличка, де була представлена література правової тематики.

 

Про актуальність теми свідчила чимала кількість запитань від умовно засуджених, на які конструктивно та докладно відповіла Тетяна Михайлівна.

 

**********************************************************************************

 

 Нещодавно, разом з інспектором з ювенальної превенції Пащенком В.В., було проведено захід «Наркотики. Не говоріть, що вас не попереджали» для підростаючого покоління. Завідуюча інтернет-центром Стеценко Ю.В. проінформувала юних відвідувачів про шкідливість та негативний вплив наркотичних та психотропних речовин на організм, а щоб наочно показати наслідки наркоманії, продемонструвала документальний фільм про життя наркозалежних, розповіді про їх психічний та фізичний стан та наслідки вживання наркотиків. 
   Юнаки обговорили представлений матеріал та ознайомилися з книжковою виставкою «Стоп наркотикам». Наприкінці заходу Пащенко В.В. розповів про правовий аспект піднятої теми.
   «Правовий кінозал» буде працювати протягом року, висвітлюючи актуальні проблеми для молоді.

 

 

Вгору