"Книги, як і взагалі всі твори людського духу, не однакову мають долю".

 П. Тичина

 

Книга на сучасному етапі розвитку цивілізації є одним з найефективніших  інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності.

 

 

 

Дякуємо за подаровані книги !

Подарунок в перший робочий день Нового року від Володимира Василенка cтав приємною несподіванкою. Адже у сучасному комп'ютеризованому світі не кожен день нашим бібліотекам дарують книги. Всього Володимир Валентинович подарував бібліотеці більш ніж двісті примірників книг, серед яких класика, детективи, фантастика, література по садівництву та овочівництву.

Від щирого серця дякуємо Володимиру Василенку за подаровані книги.

Книги з добрих рук

     Кажуть, що книга – найкращий подарунок. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. А якщо йдеться про подарунок для бібліотеки, то це дійсно так, адже фонди бібліотеки через обмежене бюджетне фінансування не в повній мірі поновлюються сучасними популярними виданнями. Тому, з метою оновлення бібліотечного фонду українськими книгами, наша бібліотека протягом тривалого часу проводить доброчинну акцію «Подаруй бібліотеці книгу».

     Добра традиція – дарувати книги.
Цього року фонд районної книгозбірні поповнився цікавою літературою на всі смаки, але найцінніші книги – це ті, що подаровані нашими читачами.
     Бібліотека щиро вдячна дарувальникам 2018 року: А. Ханку, В. Василенку, О. Довженку, Т. Головашич. 
А нещодавно більше двох десятків романів про кохання, які користуються неабияким успіхом у жінок, подарувала жителька с. Тури Усик Валентина Іванівна. 
Ми впевнені – нові надходження обов’язково знайдуть свого читача, а добра справа дарування повернеться добром.
Завітайте до книгозбірні та виберіть книгу для приємного читання.

    Вже стало традицією, що місцеві літератори передають свої нові творчі доробки в районну бібліотеку. Нещодавно її фонд поповнився новим виданням краєзнавців Валерія та Ігора Козюр «Краєзнавчі мініатюри», книгою літератора М.Нечитайла «Слово про слово колег: рецензії та відгуки». Микола Якович передав в подарунок і видання інших авторів: «Слово - зброя», «Життя і смерть Редактора: Книга пам’яті Бориса Дерев’янка», Романюк О.М. «Заручники інформації. Посібник з безпеки українських журналістів», Т.Кльокта «І знову поринаю в чебреці».

    Член Національної спілки художників України Володимир Мазур урочисто вручив працівникам бібліотеки альбом творів членів Полтавської обласної організації Національної спілки художників України «ПООНСХУ 45 років» та каталог «Максим Мазур: живопис».

    Багато книг з приватної бібліотеки подарував ветеран праці, голова Решетилівського райвиконкому початку 80-х років Іван Микитович Лисенко. Серед видань є українська та зарубіжна класика, героїко-пригодницькі збірки, антологія художніх творів на військову тематику, твори сучасних письменників.

Значення книг у житті людини важко переоцінити. З дитячих років вони допомагають нам пізнавати світ, дають поради,  засмучують і розвеселяють. Люди, які багато читають, не тільки мають енциклопедичні знання, а й ніби проживають різні життя разом з героями улюблених книг.    Сила книг безмежна! Вони потрібні нам, як повітря і вода, як світло і тепло. Без них ми сліпі, часто безпорадні. Важко уявити життя без книг: художніх, науково-популярних, довідкової літератури тощо. Протягом усього життя ми звертаємось до них. Вони допомагають нам зрозуміти світ, що нас оточує, відкривають небачені обрії,  розкривають таємниці природи, життя, збагачують знаннями, пробуджують мрію. Книги – мудрі друзі, які, не вміючи говорити, розказують нам про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ;  вчать розуміти і цінувати працю людей, часто допомагають обрати шлях у житті.

Пам’ятки людської думки накопичувалися  упродовж багатьох століть саме у бібліотеках. За останні роки наша бібліотека, в зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням майже не комплектується новими книгами. Тому,  щоб якось поповнити свої фонди, проводимо акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ». Багато жителів Решетилівки вже принесли свої книги до бібліотеки. 

  2018 рік                         2019 рік

Ханко А. Т.                Григоренко Ю. Б.

Василенко В.             Шапаренко Ю.А..

Довженко О.              Титар Т.

Усик В. Г                    Радченко А. М. 

Головашич Т.             Конотоп В. В.

Титар Т. В.                Плюта В. Ю.

Мельник Г. М              Бойко Є. П.

Довженко О. Н.         Циган І. І.

Круговий В. І.           Убийвовк В.

Вовк Н. В.                         Федько О. О.

Геращенко В.            Федорова І.

Мазур. В. Б. 

Невмержицька Л. В.           

Добродієнко В. І.

                                                Дарунок бібліотеці - книги                                                      

Семенова (Кулинич) Людмила Володимирівна подарувала більше шістдесяти книг з приватної бібліотеки покійного батька, Кулинича В.О. Серед книг - твори класиків вітчизняної та зарубіжної літератури, історичні видання.

 

Завітайте до бібліотеки та виберіть книгу для приємного прочитання.

    

 

Щиро дякуємо, що відгукнулися на допомогу, адже Ваші книги стали неоціненним подарунком для тих, хто любить читати, а немає змоги купити собі книги. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до нашої акції.

Вгору