Книга «Решетилівщина: люди, дати, події, факти: хронологічний довідник», автори Козюра І.В., Козюра В.М., Циган І.І. видана завдяки фінансовому сприянню нашого земляка, уродженця Решетилівки, знаного вченого, доктора економічних наук Почесного громадянина Решетилівського району А.М.Асаула. Своєю участю Анатолій Миколайович вкотре засвідчив глибоке шанування родинних коренів і вдячність краю, який дав йому путівку в життя.
Довідник містить відомості про важливі події в житті містечка Решетилівка та Решетилівського району за 95 років (1923-2018рр.). В даній книзі наведені точні дати з історії рідного краю та дані про людей, які творили цю історію. Книга містить багатий ілюстративний матеріал, який допоможе відчути дух і ритм епохи.
Книга поповнила краєзнавчий фонд Решетилівської ЦМБ, подарована Циганом І.І., який працює редактором газети «Решетилівський вісник».

 

 

      Директор дитячої школи мистецтв Решетилівської міської ради Володимир Юрійович Плюта, талановитий музикант, поет, композитор. Любить свою роботу, Решетилівський край, його людей, поважає свій колектив. Його талант відомий не лише на Решетилівщині.
«Збірка пісень про Решетилівку», видана за фінансової підтримки відомого земляка, голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, подарована автором В. Плютою Решетилівській центральній міській бібліотеці.
     «Маємо надію, що збірка допоможе багатьом із вас віднайти відповіді на запитання великого Кобзаря: «Чия правда, чия кривда і чиї ми діти», стане своєрідним містком, який поєднає покоління минулі з поколінням нинішнім і прийдешніми», - говорить автор у передмові до видання.

  Відома Решетилівська художниця Ольга Пілюгіна, член Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України подарувала у фонд Решетилівської центральної міської бібліотеки каталог «Ольга Пілюгіна. Гобелени», з яким можна ознайомитися у відділі обслуговування.

    

 

1, 2

Вгору