Лобачівська бібліотека

      Лобачівська сільська бібліотека розміщена в приміщенні сільської ради. Очолює бібліотеку Копцевич Тетяна Петрівна, яка проводить  для користувачів  цікаві заходи. Партнерами  у підготовці та проведенні заходів місцева ЗОШ І – ІІ ступенів, дитячий садок.   Книжковий фонд  розкривають   книжкові виставки «Дарує квіти нам земля», «До нас прийшла нова книга» «Скільки народів – стільки казок», «Бібліотечка школяра», «Полтавщина – козацький край». При сільській бібліотеці діє клуб за інтересами «До здоров’я – кроком руш!», який об’єднує любителів активного та здорового способу життя.  Для  жителів села бібліотека - місце для спілкування і творчості, проведення дозвілля та навчання .

 

 

 

      До Дня Героїв Небесної Сотні та 5 – річниці закінчення Революції Гідності в сільській бібліотеці вшанували патріотів, які на Майдані відстоювали права демократії і  свободи. На уроці мужності «А Сотню вже зустріли  небеса…», проведеного для школярів місцевої школи, говорили про любов до України, відвагу, відданість та самопожертву.

До бібліотеки - за новинками

         Ознайомитися з новинками літератури та підпискою періодичних видань до бібліотеки поспішають користувачі різного віку – діти, молодь, люди поважного віку. Цьогорічна  періодика задовольняє найвибагливіші смаки користувачів різного віку.

  

Вгору