Долина смерті

       Роман – пошук «Долина смерті» являє собою панорамне художньо-філософське осмислення проблем війни і не полишить байдужим жодного читача. Засобами високої літературної довершеності автор показує як в лабетах тотального збройного конфлікту, що заволік у своє вирування кожну родину, виявились зразки людяності, патріотизму, мужності, терпіння,любові, взаємовиручки, відданості та інших визначальних якостей, котрі роблять людину ЛЮДИНОЮ.

Долина смерті – це одна з багатьох долин вздовж берегів Дніпра, де у смертельному герці з коричневою гумою була зламана могутня лінія німецької оборони. Це долина подвигу тих, хто вибив гітлерівців з берегів нашого Славутича, і тих, хто знайшов свій вічний спочинок у його бурхливих водах восени 43-го, на віки означивши величний Дніпро, як «ріку героїв».

Певні світоглядні засади історичних екскурсів автора декому можуть видатись неочікуваними, а то й неприйнятними. Та це має демократично сприйматись як вияв права автора на особистісне бачення, суб’єктивне тлумачення подій та явищ, і як пізнавальний збудник власних думок читача.

      До 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Вгору