Напередодні Всеукраїнського дня Бібліотек, школярі 2-В класу Решетилівської ЗОШ І ступенів завітали до книгозбірні, щоб привітати працівників Центральної районної бібліотеки з їх професійним святом. Колектив приймав від дітей привітання, веселі пісні.

  

   Красиві поетичні слова доторкнулися до серця кожного працівника бібліотеки. У відповідь «винуватці» свята радо аплодували за творчі подарунки і за те, що учні разом з класним керівником Людмилою Юріївною не шкодували для підготовки заходу свій позаурочний час. Розмаїття живих квітів, теплі дитячі посмішки, залишаться надовго в пам’яті.

  

   Директор Наталія Іванівна Денисенко пригостила учнів цукерками, чим викликала піднесений настрій у дітей та запросила до ознайомлення з новими цікавими та пізнавальними журналами.

 

 

 

 

Всеукраїнський день бібліотек у Решетилівській центральній районній бібліотеці

         30 вересня наша країна святкувала Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, мови, науки і культури. Адже, бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань і мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного.

      Напередодні свята в читальному залі Решетилівської районної бібліотеки всіх бібліотечних працівників щиро вітав голова Решетилівської райдержадміністрації  Роман Перепелиця, який відзначив високий рівень Решетилівської книгозбірні, плідну та невтомну роботу  бібліотечних працівників та пообіцяв допомогу у поповненні книжкового фонду новою літературою та покращити матеріальний стан бібліотеки.

      До слів привітання приєдналася начальник відділу культури, туризму та архівної справи Світлана Гудзь, яка побажала працівникам бібліотеки натхнення і плідних звершень, міцного здоров`я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії .

 

 

          З метою привернення уваги громади до діяльності бібліотеки та підвищення її іміджу, святкові заходи проводились як в приміщенні бібліотеки, так і за її межами.

      Під гаслом: «Бібліотек@ - діалог, культура, мир!» пройшов флеш - моб «Єдина Україна – читаюча країна», під час якого молодь читала  улюблені книги та випустила в небо символічного голуба миру.

  

 

       В центрі селища бібліотекарі розгорнули виставку - рекламу українських книг «Читай наше – шануй рідне», на якій були представлені українські бестселери, книги літераторі Полтавщини та Решетилівщини.

        Жителі та гості райцентру прийняли участь в хіт-параді читацьких думок «Для чого потрібна бібліотека», під час якого висловлювали свої думки, побажання книгозбірні.

      Під час проведення піар-акції «Стань користувачем бібліотеки сьогодні»  бібліотекарі ознайомлювали потенційних читачів з послугами районної бібліотеки та розповсюджували пам’ятки про користь читання.

 

      Екскурсію-презентацію «Знайомтесь – районна бібліотека» та книжковий серпантин «Мандри книжковою країною» було проведено для учнів ліцеїв селища. На заходах молодь дізналася про можливості бібліотеки, прийняла участь в літературних вікторинах та виконувала практичні завдання з бібліографічної роботи.

 

 

      

2