Обласне свято народної творчості «Решетилівська весна», започатковане в 1995 році, набуває все більшого і більшого розмаху. Крім визнаних майстрів художньої творчості, якими здавна славиться решетилівський край.  В наше селище з’їхалися майстри прикладного мистецтва не тільки з різних куточків Полтавщини: Лубен, Кременчука, Опішні, Хоролу, Полтави, а й з самої  Петриківки та Царичанки, що на Дніпропетровщині завітали до нас, із Світловодська, Смілої, Івано-Франківська.

      В усій красі і величі простяглись по центральній вулиці селища неповторні українські ремесла, так майстерно  увіковічені майстрами, буяють розмаїттям вишивки, гобеленів і килимів, які ілюструють хист у рукоділлі наших предків і не менш славних сучасників.

     Біля входу в ЦКД «Оберіг» працівники Решетилівської  центральної районної бібліотеки облаштували бібліотечне містечко, поруч  «Бібліотечне кафе», де можна  було поласувати варениками, печивом, узваром.

     В художній  галереї  всі бажаючі мали  змогу переглянути експонати виставки. Кожен виріб викликав зачарування, захоплення.

     Це «Решетилівське диво», яке разом з піснею полонить душу народу, з року в рік дарує всім нам радість, тепло, позитив,  надихає на нові витвори мистецтва, дарує  надію на краще майбутнє.

     

       

1,2,3,4,5,6,7,8