1 травня 2014 року відбулося щорічне свято творчості та народних промислів "Решетилівська весна". Цього року його присвятили 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Чимала кількість гостей завітала до селища із самого ранкуМайстри килимів та вишивки, художники, ковалі та інші народні умільці з'їхалися до Решетилівки аби продемонструвати свої роботи.          

     Свято розпочалося із покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку. Потім голова Полтавської обласної ради Петро Ворона разом з керівниками району Петром Кошовим та Віктором Бережним відкрили  свято народної творчості. Першим номером програми стала перлина Решетилівки - агенція моделей. Один за одним з'являлися на сцені дівчата та хлопціі, що демонстрували сучасний одяг у традиційній решетилівській обробці - техніки "білим по білому", "рішельє" та інші. Потім розпочався святковий концерт за участі колективів району.

 

У виставковій залі ЦДК "Оберіг” була відкрита виставка народних умільців, на якій представили свої роботи визнані митці краю.

 

Разом з тим по центральній вулиці селища розмістилося містечко народних промислів.

 

 

 

 

1 2 3 4