Міська бібліотека - філія №2

       До уваги користувачів міської бібліотеки - філії №2 цікаві книжкові виставки, краєзнавчий та дитячий куточки, колекція старовинних вишиванок. Різні за віком відвідувачі бібліотеки виберуть тут цікаву книгу, а наймолодші після відвідин бібліотеки залишають відгуки про прочитані книги, свої малюнки, з яких Ірина Олексіївна створила цілий вернісаж. 

 

 

   

Колотіївська сільська бібліотека - філія 

     Село Колотії розташоване неподалік від Решетилівки, сільська ж бібліотека знаходиться на балансі міської ради. Приємно вражають зміни в закладі культури: ремонт, затишок, який створюють квіти і вишивки. Господарює тут Надія Іванівна Пальонка. Посмішка, привітне ставлення зустрічають кожного, хто переступає поріг бібліотеки. 

 

 

 

     Гарно оформлені книжкові виставки, краєзнавчий та дитячий куточки. Доклала Надія Іванівна і власних сил, і вміння користувачів, зокрема вчительки Семенової Світлани Андріївни, щоб оформити інформаційний стенд "Бібілотека інформує". Тут і список кращих користувачів, і новинки літератури, і план масових заходів на півріччя та інша цікава бібліотечна інформація.

 

 Потічанська сільська бібліотека - філія

 

 

     Потічанська сільська бібліотека- філія є інформаційним та культурним центром, що  обслуговує  жителів сіл Миколаївка, Нагірне, Пасічники, Потічок - милозвучну назву отримало від струмка, що впадає поблизу села у річку Говтва. Бібліотекар Наталія Григорівна Піхуля - енергійний працівник, активний учасник сільських заходів та всього життя громади. Свою роботу координує з учнівським та педагогічним колективами місцевої школи, будинком культури, дитячим садочком.   

 

 

 

1,2