Міська бібліотека - філія №2

До уваги користувачів міської бібліотеки - філії №2 цікаві книжкові виставки, краєзнавчий та дитячий куточки, колекція старовинних вишиванок. Різні за віком відвідувачі бібліотеки виберуть тут цікаву книгу, а наймолодші після відвідин бібліотеки залишають відгуки про прочитані книги, свої малюнки, з яких Ірина Олексіївна створила цілий вернісаж. 

 

 

    На свято до Дня української писемності та мови в бібліотеку завітали учні місцевої початкової школи. Їх увазі була запропонована презентація творів В. Сухомлинського, В. Нестайка, Н. Забіли та інших авторів. Також відбувся конкурс на краще декламування української поезії. Переможцем став Саша Петренко з віршем Т.Г. Шевченка "Заповіт".

 

Колотіївська сільська бібліотека - філія 

     Село Колотії розташоване неподалік від Решетилівки, сільська ж бібліотека знаходиться на балансі міської ради(в.о. міського голови Дядюнова О.А.). Приємно вражають зміни в закладі культури: ремонт, затишок, який створюють квіти і вишивки. Господарює тут Надія Іванівна Пальонка. Посмішка, привітне ставлення зустрічають кожного, хто переступає поріг бібліотеки. 

 

 

 

    Гарно оформлені книжкові виставки, краєзнавчий та дитячий куточки. Доклала Надія Іванівна і власних сил, і вміння користувачів, зокрема вчительки Семенової Світлани Андріївни, щоб оформити інформаційний стенд "Бібілотека інформує". Тут і список кращих користувачів, і новинки літератури, і план масових заходів на півріччя та інша цікава бібліотечна інформація.

 

 Потічанська сільська бібліотека - філія

 

 

     Потічанська сільська бібліотека- філія є інформаційним та культурним центром, що  обслуговує  жителів сіл Миколаївка, Нагірне, Пасічники, Потічок - милозвучну назву отримало від струмка, що впадає поблизу села у річку Говтва. Бібліотекар Наталія Григорівна Піхуля - енергійний працівник, активний учасник сільських заходів та всього життя громади. Свою роботу координує з учнівським та педагогічним колективами місцевої школи, будинком культури, дитячим садочком.

     Цікавий день дитячого читання "У світі казок" підготувала для вихованців Потічанського НВК сільський бібліотекар Наталія Піхуля. Увазі дітей були представлені казки різних жанрів: народні та авторські. А потім учасники заходу розповідали про свою улюблену казку та її героїв, захоплювалися їх вчинками, відгадували назви казок, зачитані бібліотекарем. 

 

 

 

 

1,2