Година цікавих повідомлень

       «Подорож до країни казок» сільською бібліотекою проведена з вихованцями ДНЗ «Теремок». Вона була спрямована на розвиток читацьких інтересів у дітей, отримання  навиків слухати  і читати книги, розвивати мислення та пам'ять. Діти ознайомилися з різними казками - про тварин, фантастичними, соціально – побутовими і розповідали свої улюблені. До їх уваги запропоновані книжкова виставка «У світі казки чарівної» та виставка дитячих поробок «Наші руки - не для нудьги». 

    «На крилах поезії»

      В Малобакайській СБ відбулося чергове  засідання літературно – мистецької вітальні «На крилах поезії» на тему «Праця жертовна підносить людину, справи великі безсмертять її». На засіданні було презентовано книгу «Лідер Решетилівської відбудови 80 – х І.Г.Боровенський у калейдоскопі подій і спогадах сучасників», яка викликала великий інтерес у жителів громади. Багато односельців добре знали колишнього керівника району, самі були учасниками відбудови в рідному селі. Про задум цього видання, роботу над ним, спогадами про І. Г. Боровенського поділився упорядник і редактор І. І. Циган. Сільський голова С. Ю. Срібний відзначив допомогу Івана Григоровича у вирішенні багатьох питань життєдіяльності села, теплом і любов’ю до «батька району» віяло від спогадів колишнього директора Малобакайської ЗОШ В.О.Коваленка. Самодіяльний композитор і гармоніст І.Йова та юні місцеві аматори сцени В. Горбулінська, К. Тур, К. Набока виконали віночок патріотичних пісень. Дирекція АФГ «Еліта» пригостили присутніх запашним короваєм.


      

 

В Малобакайській сільській бібліотеці відкрито літературно – мистецьку вітальню «На крилах поезії», яка об’єднала не байдужих до літературного слова користувачів. Сільська бібліотека тісно співпрацює з літературно – мистецькою вітальнею «Калинові дзвони», що діє при відділенні соціально – побутової адаптації Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування. 

 На першу творчу зустріч з жителями місцевої громади завідуюча  сільською бібліотекою Косенко Ольга Олександрівна запросила літератора з Решетилівки Миколу Яковича Нечитайла з презентацією книг «Дітям про дітей війни», «Конячі сльози», «Грішниця». З цікавістю слухали присутні гостя, обмінювалися думками, задавали запитання, вдячно прийняли подаровані автором книги, які поповнили краєзнавчий фонд сільської бібліотеки. Попереду зустрічі з місцевими письменниками та цікавими людьми.

     Маленькі і дорослі поціновувачі слова стали учасниками чергової зустрічі в літературно – мистецькій вітальні. ЇЇ організатори сільський та шкільний бібліотекарі Ольга Олександрівна Косенко та Людмила Петрівна Павлинська плекають в душах читачів інтерес до художнього слова, знайомлять із талантами рідного краю. Цього разу відбулася зустріч із талановитим поетом, жителем с. Каленики В.М. Ставицьким та його збіркою «Щоб мрія стала на крило», яка вийшла цьогоріч. Віктор Миколайович розповів про себе, читав поезії, поділився творчими задумами. Юлія Громович та Карина Тур декламували вірші гостя – поета про любов до рідної землі, щире захоплення природою. Поетичне дійство продовжили вихованці літгуртка «Паросток» та його керівник В.О.Коп’як, яка прилучає дітей до цінностей духовної культури. Святковий настрій подарував присутнім ансамбль дівчат школи, виконавши пісню «За квітучі гаї…». Учні та жителі села щиро дякували виступаючим щедрими оплесками.


1,2,3