«Бібліотечне містечко»

на обласному святі народної творчості

«Решетилівська весна-2017»

   6 травня в Решетилівці відбулося обласне свято народної творчості «Решетилівська весна». До нього підготувалися і працівники Решетилівської центральної районної бібліотеки.

   «Бібліотечне містечко» стало справжнім місцем, де жителі та гості селища могли поспілкуватися з місцевими літераторами – Ігорем та Валерієм Козюрами та Миколою Нечитайлом. Автори представляли свої книги, знайомили зі своєю творчою діяльністю, а бажаючі могли придбати їхні твори з автографами та побажаннями.

   Інформація про інших місцевих авторів та їхні видання були представлені на виставці «Книжковий дощ новинок», де відвідувачі «містечка» ознайомлювалися з поезією В.Ставицького, краєзнавчими працями О.Довгого-Степового, прозою та ліричними творами В.Мошури та ін.

   З широким спектром послуг, які надає Інтернет-центр районної бібліотеки, відвідувачі ознайомлювалися з інформаційного стенду «Бібліотек@в новому форматі».

   Особливий інтерес викликали нові збірки присвячені нашому краю, це пісенник В.Плюти «Пісні про Решетилівку» та літературно-мистецький альманах «Решетилівщина в пісенно-поетичному вінку», який підготував бібліограф районної бібліотеки С.Чаплян.

   Працівники бібліотеки під час проведеної народознавчої вікторини пропонували гостям свята перевірити свої знання зі звичаїв та традицій українського народу. Учасники інтелектуальної розваги дізналися багато цікавого і про традиційні народні ремесла, а насамперед про вишивку та килимарство. Нагородою за участь були солодощі та духмяний узвар, якими можна було посмакувати в «Бібліо-кафе».

   Відвідувачі, які захоплюються рукоділлям, з цікавістю опановували майстер-клас «Весняний птах» по виготовленню декоративної прикраси із сіна.

   Всі, хто завітав до «Бібліотечного містечка», із задоволенням фотографувалися на пам’ять біля інсталяції «Веснянка-Решетилянка», яка уособлювала наше традиційне свято, весну і творчість.

1,2