Японська вечірка

«Дивовижна Японія» 

        Цикл заходів, присвячених проголошеному Року Японії в Україні, районна бібліотека розпочала з японської вечірки «Дивовижна Японія», на яку зібралося чимало прихильників східної культури.

         В читальному залі, де відбувся захід, був облаштований «японський садок», доповнений книжковою виставкою з книгами японських авторів.

      Ведучі вечірки, працівники бібліотеки, вбрані в традиційні японські кімоно, розповіли про географічні особливості країни вранішнього сонця, її історію. Присутні переглянули відеоролики, в яких розповідалося про побут японців, їх культуру, визначні місця.   

     Гості із задоволенням прийняли участь у майстер-класі по виготовленню  сердечок у техніці орігамі, який провела для них бібліотекар Олена Рагуліна.

      Родзинкою свята став майстер-клас із виготовлення суші, який провели молоді користувачі бібліотеки Інна Панець, Євгенія Гмиря, Максим Коцопей.

    Учасники заходу не тільки навчилися готувати екзотичну страву і продегустували її, а й дізналися про традиційне здорове харчування,  яке являється частиною японської культури.

   

    Чимало читачів книгозбірні є поціновувачами японської літератури, насамперед хокку, тож враженнями про улюблені твори поділилися Любов Біленька та Григорій Кошкалда. Проникливий вірш про Японію зачитала пенсіонер-педагог Валентина Мірошніченко.

 

     Гарного настрою учасникам заходу додали жартівливі конкурси та розваги, в яких прийняли участь всі присутні.

 

 

Он лайн - година "День Соборності та свободи України"  

26 січня

      Україна! Наша рідна земля, наша Батьківщина. Вона для всіх, хто її поважає і любить, вона – колиска найкращих у світі пісень, вона – вічна надія на волю і кращу долю. А ми живемо в Україні, волелюбній і мирній державі, усім серцем любимо нашу милу, дорогу країну, хочемо, щоб вона стала процвітаючою, сильною і завжди була вільною, незалежною, бо всі ми громадяни нашої Вітчизни, патріоти своєї Батьківщини, люблячі сини і дочки України – такими словами розпочалась он лайн - година «День Соборності та свободи України» в районній бібліотеці для учнів 2-Б та 2-В класів Решетилівської ЗОШ І ст. Діти активно приймали участь у заході: переглядали запропоновані їм відео – ролики про «Акт злуки УНР і ЗУНР», співали Гімн України, підспівували пісні Тіни Кароль «Пісня про Україну» та у виконанні О. Вінника «Перлина Україна».

    Бібліотекарі Панець В.П. і Чеверденко А.І. розповіли дітям про державні символи України, ознайомили з історією їхнього походження, поглибили знання про свято Соборності України, тяжку і тривалу боротьбу за національне визволення, утвердження власної державності.

      Таким заходами працівники бібліотеки виховують патріотичні почуття до держави, її героїчного минулого, формують національну свідомість майбутнього покоління.

 

 

 Ніч в бібліотеці "Маланка і Василь несуть добро усім" 

      Напередодні свята Маланки та Василя 12 січня 2016 року у народознавчій світлиці районної бібліотеки була проведена «ніч в бібліотеці» «Маланка і Василь несуть добро усім», яку підготували працівники бібліотеки та відділення денного перебування Решетилівського районного територіального центру.

      Розпочався захід з вітальних слів начальника сектору культури та туризму Гудзь С.В., директора Решетилівської центральної районної бібліотеки Денисенко Н.І., протоієрея Успенської церкви селища Решетилівки, отця Володимира. Здоров’я, достатку, мирного неба бажав пенсіонерам і Дід Мороз (С.Черненко), який теж завітав на свято. Щастя, довгих років життя, злагоди зичив присутнім гурт щедрувальників, працівників бібліотеки, та самодіяльні артисти вокального ансамблю «Журавка» відділення денного перебування. Багато позитивних емоцій, сміху викликала інсценізація «Лист від Льоньки» у виконанні Біленької Л.Г., соціального працівника терцентру, Пасічного Л.Г., відвідувача відділення денного перебування, Зінченко О.Д., бібліотекаря читального залу.

     Свято продовжилося за гостинним столом, де частувалися традиційними національними новорічно-різдвяними стравами: смачною кутею, варениками та узваром. Лунали українські народні пісні, пенсіонери танцювали, приймали участь у конкурсах, розповідали жарти.
      Люди похилого віку приємно провели час, відволіклися від щоденних турбот, пригадали споконвічні традиції зимових свят.

 

 

 

 

 

1,2,3,4

 

Вгору