"Година цікавих повідомлень"

 

30 грудня

«Брати наші менші»
        «Дім без собаки або кішки - дім без любові та радості» - так говорили в давні часи. Тисячі років собака користувався славою кращого друга й помічника людини. А кішка? Чи не є однією з найцікавіших тварин в природі.
Працівники відділу «Інтернет - центр» розповіли учням 1 класу Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст. кл. керівник Деркач Л. В. цікаві факти про домашніх тварин. Діти переглянули відео « Породи собак, породи котів», активно приймали участь у розгадуванні загадок, самі розказували вірші про тварин.

 

"Бібліотечний урок «Бібліотечні каталоги і картотеки"

24листопада

        Важливе значення в діяльності бібліотеки займають бібліотечні уроки. Ці уроки дають можливість познайомити користувачів з джерелом самостійного вибору книг, з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки.
Для учнів Решетилівського аграрного ліцею 11-ТМС групи працівники районної бібліотеки Вовканич О.М. та Рагуліна О.О. провели бібліотечний урок по темі: «Бібліотечні каталоги і картотеки – інформаційне ядро бібліотек; види і призначення ». Завдяки цьому уроку учні набули практичних навичок у користуванні систематичним та алфавітним каталогами і картотеками статей.

 

"Інформаційний дайджест «Коли на небі гасне ще одна зірка"  

 

 

22листопада

18 листопада у читальному залі Решетилівської районної бібліотеки був проведений інформаційний дайджест «Коли на небі гасне ще одна зірка»
(суїцид серед неповнолітніх). Учні аграрного ліцею із майстром Деньгою С.І. та учні гімназії із класним керівником Киф’юк С. М. брали активну участь у обговоренні дуже актуальної теми нашого сьогодення про суїцид серед неповнолітніх, адже усі випадки із наведених, є реаліями сучасного життя. Про них треба постійно говорити, щоб не було запізно, коли уже сталося непоправне, і підліток закінчив життя самогубством.
Будьте милосердними і співчутливими до чужої біди!

 

"Година спілкування «Правова культура учнів"  

 

22листопада

18листопада у відділі «Інтернет - центр» В.Панець - зав. відділом провела годину спілкування на тему: «Правова культура учнів» з учнями 11-В класу (кл. керівник Кіблицька Наталія Петрівна) Решетилівської гімназії ім.. І. Л. Олійника, конкурс юних правознавців. Діти переглянули книжкову виставку: «Право та обов’язок - нероздільні» та сайти з питаннями проблем молоді, по правовому захисту дітей, молодіжні студентські організації.
Даний захід є актуальний і розвиває правову культуру підлітків.

 

"Правова година"  

 

8 листопада

        Права людини – це одна з найсвятіших й найдорожчих людських цінностей, тому треба їх шанувати і дотримуватись, вміти відстоювати і поважати. Майбутнє кожної людини і людства залежить від підростаючого покоління, тому забезпечення прав дітей та їх правовий захист безумовно є основним завданням сучасності, у вирішенні якої має бути зацікавленим все світове співтовариство.
З учнями 11-Д класу Решетилівської гімназії 4 листопада у відділі «Інтернет - центр» Решетилівської центральної районної бібліотеки була проведена правова година на тему «Загальні принципи захисту прав дитини» і конкурс юних правознавців.

 

"Злочин і кара кримінальна відповідальність неповнолітніх"  

 

        4 листопада 2010 року в читальному залі Решетилівської районної бібліотеки була проведена зустріч – діалог на тему «Злочин і кара: кримінальна відповідальність неповнолітніх» із учнями 10 – В класу Решетилівської гімназії. Разом із класним керівником Дяченко Т.О. учні активно обговорили дану тему, брали участь у діловій грі «Де зберігається Всесвіт…» Діти вчилися шукати інформацію у каталогах та в різних довідниках. З усього видно, що учні цікавляться різними темами по праву і, можливо серед них є майбутні талановиті правознавці.

 

" Програма «Бібліоміст" 

 

 

        З 18-22 жовтня 2010 року група директорів районних бібліотек Полтавської області пройшла курс навчання в регіональному навчальному центрі при Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек».
Щиро дякуємо директору проекту програми «Бібліоміст» у Полтавській ОУНБ Т.І.Зеленській, керівнику проекту Влазько Н.В. за змістовно і цікаво проведені дні навчання.

 

 

1,2,3,4,5