"Є в нашій пам’яті і біль, і вдячність"  

 

 

7травня

        Грізні події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років – це вже далеке відлуння для сучасників. Але про ті героїчні і пекучі сторінки з народного життєпису, про звитягу і мужність наших батьків, дідів, прадідів, які здобули Велику Перемогу ми будемо пам’ятати сьогодні, завтра і завжди.
До 65-річчя від Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні бібліографом районної бібліотеки Чапляном Сергієм Володимировичем був підготовлений День інформації «Є в нашій пам’яті і біль, і вдячність». До заходу була підготовлена фотовиставка «Стара фотографія розповідає…», присвячена Великій Перемозі, на якій експонувалися фотографії військової пори, надані працівниками бібліотеки та її читачами.
29 квітня в читальному залі бібліотеки зібралися ветерани праці, учасники літературної вітальні при відділенні соціально-побутової реабілітації. Галина Василівна Лифар, культорганізатор відділення розпочала захід присвячений 65 річниці від Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Бібліотекар читального залу Ольга Вовканич та завідуюча відділом Марина Яресько провели для присутніх годину мужності «Найхоробріші народу нашого сини: уродженці Решетилівського краю – Герої Радянського Союзу», де розповіли про бойовий шлях наших прославлених земляків, ознайомили з цікавими фактами з їх біографії.
Присутні взяли активну участь у заході, прозвучали пісні військової пори, вірші про Велику Вітчизняну війну.

 

"Дзвони Чорнобиля"  

 

 

29квітня

        Минають роки, віддаляючи нас від тяжкого лиха, яке випало на долю українського народу. Аварія на Чорнобильській АЕС, на великий жаль, продовжує тримати життя сотні тисяч наших земляків під прицілом, нещадно губити життя людей…
На згадку про цю подію 28 квітня у відділі «Інтернет- центру» пройшла година пам’яті під назвою «Дзвони Чорнобиля». Учням 5-го класу Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступеня (класний керівник Шумейко Т.В.) були представлені фотографії міста Чорнобиль та Прип’ять до і після трагедії під супроводом пісні «Два кольори». Ведучими цього заходу були учні 7-Б класу Решетилівської гімназії Панець Інна та Кулик Таня. Своїм виступом ведучі закликали пам’ятати про тих, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров’я , а інколи й життя.

 

"Година пам’яті «А пам’ять людська повертатиме" 

        «21 квітня у читальному залі Решетилівської районної дитячої бібліотеки для учнів 1-го класу Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст. було проведено годину пам’яті : «А пам'ять людська повертатиме»
Тема зустрічі нашої: розповідь завідуючої дитячої бібліотеки Н.М. Боднар про жахливу подію трагедії на Чорнобильській АЕС, яка забрала життя мільйонів молодих людей. Для яких мирна, щаслива весна перестала існувати.
І хотілося, щоб наше молоде, підростаюче покоління пам’ятало про цю трагедію, про цих людей, які ціною свого життя , вступили у вируюче полум’я, у смертельну радіацію, рятуючи людей . І хай ця трагедія увійде в історію, в усі хронічки людства, як невигойна рана на тілі
України . І весь цей жах відгукнеться болем у серцях мільйонів людей.

Завідуюча дитячою бібліотекою Н.М. Боднар

 

"Птахи прилетіли."  

 

 

        20 квітня були запрошені учні 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. (класний керівник Пальчик О.Є.) на годину спілкування під назвою «Птахи прилетіли». Зав. відділом «Інтернет-центру» В.Панець розповіла дітям легенду про чорного лелеку, казку «Журавель і Пелікан». Учнів закликали оберігати птахів, їхні гнізда, адже вони наші менші брати, і деякі з них занесені в «Червону Книгу». Малеча із захопленням і коментарями переглянула на комп’ютерах фотознімки птахів, які прилітають навесні на Батьківщину.

 

"Весна нас радує теплом"  

 

        «ВЕСНА НАС РАДУЄ ТЕПЛОМ»- під такою назвою 29 березня в «Інтернет-центрі» була проведена зустріч з 2 класом ЗОШ I-II ст. (класний керівник О. Пальчик).За допомогою мережі Інтернет діти прослухали твори П. Чайковського «Березень», «Трійка», переглянули картини весняної тематики. Учні приймали участь у вікторині «Жартівниця» та декламували вірші ,які підготували з учителем.

 

"Молодь проти наркотиків"  

   

        26 березня була проведена відео-лекція з учнями 12 ЛХА-П групи аграрного ліцею на тему «Молодь проти наркотиків». Вступне слово сказала директор Решетилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді С. М. Даценко. Було проведено опитування студентів після перегляду відео-лекції завідуючою відділом «Інтернет-центру» В.Панець.

 

"КНИГИ – ВІРНІ ДРУЗІ"  

Дитячий ранок: «КНИГИ – ВІРНІ ДРУЗІ»


        26 березня в Решетилівській районній дитячій бібліотеці бібліотекарями А.Чеверденко і Н.Боднар було проведено з учнями 2 класу Решетилівської ЗОШ І – ІІ ст. Дитячий ранок : «Книги – вірні друзі» до Міжнародного дня дитячої книги і до початку Тижня дитячої читання. Завідуючою дитячої бібліотеки Н.Боднар було організовано книжкову виставку: «Хороша книга на столі – мир і щастя на землі». Бібліотекар А.Чеверденко – розповіла дітям про історію виникнення книги і її значення в житті школяра . Завдяки старанню вчительки О. Пальчик – чудово звучали пісні і вірші у виконанні учнів цього класу.

Завідуюча Решетилівською районною дитячою
дитячою бібліотекою – Н.Боднар

 

"Галерея кімнатних рослин" 

25 березня

        Ця виставка - ікебана « Галерея кімнатних рослин» була представлена у березні 2010 р. у читальному залі Решетилівської районної бібліотеки. На ній представлені книги та періодичні видання, в яких описуються кімнатні рослини: гібіскус , сингонія , гіппеаструм , сенполія, пеларгонія, колеус, кактуси та інші. Крім опису цих чудових рослин, даються рекомендації по їх догляду.

 

"Т. Г. Шевченко –Великий кобзар українського народу"

        9 березня Україна відзначає День народження свого Великого поета-кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. І в Решетилівському відділі «Інтернет-центру» було проведене літературне свято « Т. Г. Шевченко –Великий кобзар українського народу». Учні 1класу Решетилівської школи I-II ст.( класний керівник- Бодня Л.М.) були ознайомлені зав.відділом В. Панець з біографією, поезією та художніми творами Шевченка. За допомогою мережі Інтернет вони переглянули картини художника.

 

 

1,2,3,4,5