«Свято Різдва Христового»

    

         

     

        З учнями першого класу, класовод Золотарьова Л.І., був проведений масовий захід на тему: «Свято Різдва Христового».Завідуюча відділом Панець В.П. розповіла історію виникнення свята, провела конкурси, веселі естафети, ігри .Діти отримали подарунки на честь свята.

 

Літературно – мистецьке свято «Калинові дзвони»

        9 грудня в читальному залі Решетилівської районної бібліотеки було проведено літературно – мистецьке свято «Калинові дзвони» для людей з обмеженими фізичними можливостями. Свято розпочалось виступом директора управління праці та соціального захисту населення РДА Друб Л. С.

        Завідуюча відділом обслуговування бібліотеки для дорослих Яресько М.В. ознайомила присутніх з видами послуг, що надаються користувачам бібліотеки. В ході свята було проведено вікторину: «Чи уважний Ви читач?» та бесіду біля книжкової виставки: «Відродження духу, відродження України».

        Запрошені з задоволенням послухали концертну програму колективу «Пісенне джерело», а також поділилися своїми талантами з присутніми. Це було і декламування віршів та гуморесок, і задушевні пісні, і виставка робіт, зроблених власноруч.

  

        Свято пройшло в теплій, невимушеній атмосфері. Уважні та щирі слова ведучої, корисне спілкування прийшлося всім до душі.

 

Свято «Незабаром «Миколай»

        З учнями 1 класу Решетилівської школи І-ІІ ступеня, класовод Бодня Л.М. 2 грудня був проведений масовий захід на тему: «Незабаром «Миколай». Дітям розповідали про свято Миколая, про самого святого, розказували вірші, оповідання. А також були представлені на тему свята картинки, фото, розмальовки. Завідуюча відділом «Інтернет – центру» Панець В.П. навчила, як правильно користуватися «мишою» і клавіатурою.

 

Зустріч "Сучасні комунікації"

        21 жовтня студенти аграрного ліцею класний керівник Самченко Н.М. відвідали «Інтернет – центр», де відбулася зустріч на тему «Сучасні комунікації». Юнаки та дівчата навчалися створити свою поштову скриньку та відправляти листа «другові». Також учні за допомогою програми «Yandex», «Google», «Rambler» шукали інформацію яка їх цікавила. Цікаво і змістовно пройшла зустріч, завідуюча відділом Панець В.П. запросила студентів на подальші відвідування « Інтернет – центру».

 

 

Прем'єра книг

        До Дня українського козацтва була присвячена прем’єра книг Тараса Каляндрука «Загадки козацьких характерників» та «Таємниці бойових мистецтв України». На заході були присутні учні та вчителі Решетилівського художнього ліцею, які зацікавлено слухали про стародавні методи виховання майбутніх козаків, таємні ордени українців, бойові мистецтва українського народу про які в розповідається в представлених книгах.

 

Літературно-музична композиція

«Золоті ключі Покрови»

 22 жовтня

        Працівники бібліотеки виступили на засіданні Решетилівського клубу ветеранів з літературно-музичною композицією «Золоті ключі Покрови», яку підготувала бібліотекар абонементу Олена Рагуліна. Захід розпочався з історії виникнення свята Покрови, ставлення українського козацтва до нього. Прозвучало багато цікавої інформації присвяченої до Дня українського козацтва.
        У виконанні учасників фольклорного ансамблю «Пісенне джерело» Фрунзівського сільського клубу Лебединської Ольги Сергіївни, Поровай Ніни Іванівни прозвучали козацькі народні пісні.

        Учасник цього ж колективу Кошелєв Валерій Семенович виступив з авторськими піснями.

 

 

День інформації

«Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра»

22 жовтня

        В читальному залі Решетилівської районної бібліотеки підготовлена книжкова виставка «Відродимо славу козацьку», на якій представлені книги, які висвітлюють історію виникнення українського козацтва.


      До Дня українського козацтва бібліографом Решетилівської районної бібліотеки був підготовлений День інформації «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра», який був проведений для користувачів бібліотеки по такій програмі:
1. Тематичний перегляд книг, статей, публікацій, присвячених українському козацтву.
2. Історичний екскурс «Козацтво: у витоків українського лицарства».
3. Рекомендаційна бесіда «Відоме та невідоме про козаків».
4. Бібліографічний огляд літератури «Козацька слава Полтавщини».
5. Краєзнавча розвідка «Решетилівка – козацьке містечко».

 

Вечiр - peквієм : «Хай свiчка пам'ятi горить, не згасне»

       22 жовтня

        В 2009 роцi ми вiдзначаємо сумну дату – 76 pоків Голодомору 1932 – 1933 pоків на Україні.
       16 жовтня в читальному залi Решетилiвської районної бiблiотеки ­для дiтей було проведено: вечiр - peквієм : «Хай свiчка пам'ятi горить, не згасне» з учнями 5 класу Решетилiвської ЗОШ I-П ст.. Своєю розповiддю зав. вiддiлом дитячої бiблiотеки  Боднар Н.М. мала на меті ознайомити учнiв з iсторичними передумовами виникнення голодомору на Україні, з полiтикою більшовиків проти українського народу, виховати в учнiв почуття патрiотизму, нацiональної свiдомостi, виховати громадян рiдної землi, щоб не допустити подiбної трагедiї.четвер, 22 жовтня 2009 р.

 

 

Зустріч "Небезпечні дари золотої осені"

20 жовтня

        В Інтернет - центрі була проведена зустріч з учнями 2-а класу – класний керівник Гречко С.І. Тема зустрічі «Небезпечні дари золотої осені». Завідуюча відділом Інтернет - центру Панець В. П. розповіла про гриби – небезпечний продукт харчування. Також було проведено цікаві вікторини, прочитані вірші, загадки. Особливо уважно діти дивились фотографії, на яких були зображені їстівні і ядовиті гриби.

  

 

Вечір пам'яті "Диво із див - моя Україна"

21 вересня

        Кожного року 23вересня святкуємо День визволення Решетилівщини від німецько-фашистських загарбників. Напередодні свята з учнями Решетилівської ЗОШ I-IIст. Працівники бібліотеки: зав. відділом дитячої бібліотеки Боднар Н. М. і бібліотекар читального залу Єгорова О. В.  провели вечір пам’яті : «Диво із див –моя Україна».
       Своєю розповіддю вони прагнули донести до школярів правду про трагедію і подвиг народу в боротьбі з фашизмом , про тих , хто виніс на своїх плечах труднощі й поневіряння війни , наближаючи Перемогу.

 

Книжкові  виставки

17 вересня

        Решетилівщина – землеробський край, тому в районній бібліотеці у вересні підготовлена для перегляду книжкова виставка «Україна – аграрна країна», де представлена література та періодичні видання, що стосуються сільського господарства. Виставка оформлена дарами ланів та садів рідного краю.


        В читальному залі Решетилівської районної бібліотеки оформлена книжково-ілюстративна виставка «Душа природи – душа добра». Книги, запропоновані на ній, пробуджують у читачів почуття особистої відповідальності за охорону навколишнього середовища, долучитися до вирішення екологічних проблем, дізнатися більше про природу і довкілля. Виставка оформлена квітковими композиціями та світлинами, які подарували бібліотеці її читачі.


        На абонементі Решетилівської районної бібліотеки до уваги читачів представлена постійно діюча книжкова поличка «Відродження духу, відродження України», де читачі можуть ознайомитися з літературою на духовну тематику.


        На абонементі Решетилівської районної бібліотеки організовано книжкову поличку: « Увага! Бестселери українського читача».

 

Дитячий ранок "Символи моєї держави"

14 вересня

 

        У читальному залі Решетилівської районної дитячої бібліотеки, для учнів сьомих класів цікаво пройшов дитячий ранок: «Символи моєї держави». Тема зустрічі нашої-«Українська держава та її національна символіка». В ході зустрічі згадано державні і народні символи , переглянуто сторінки історії нашої країни. Зав.відділом дитячої бібліотеки Боднар Н .М . своєю розповіддю звернулася до підростаючого покоління любити і гордитись за нашу Батьківщину , за  наш народ , часточкою якого є ми з вами. Працівник бібліотеки Єгорова О . В . організувала тематичну поличку : «Україні Батьківщина , я її мала частинка».
        Завідуюча Решетилівської районної дитячої бібліотеки: Н . Боднар.

 

 

 

 

 

 

1,2,3,4